Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzeskaSauna: w ogóle każdy strajk i protest jest polityczny z samej natury, co to za #!$%@? 'hurr nie jesteśmy polityczni' - protestujący chcą zmiany jakiejś polityki? Wpłynąć na decyzję rządzących? No to się jakoś nazywa, hm, no nie wiem - _polityka_ może?
Z jakiegoś powodu utarło się, że polityka=partyjniactwo, przez co bardzo dużo osób nie chce mieć z nią nic do czynienia - ale jedyni, którzy na tym zyskują,
@Zarzadca: swoje urojenia wsadź sobie w dupę, nie jestem tutaj, żeby cokolwiek udowadniać imbecylom. Mam po prostu niezłą bekę z takich głuptasków jak ty. Btw, koleś którego jedynym zajęciem na wykopie jest polityka mówi coś o pisowskich trollach xDDDDD
@Zarzadca i ty i ona jesteście hipokrytami, nie walczy o godne życie tylko o pieniądze bo jej się nie chce pracowac. Jej syn może wykonywać proste prace, co zresztą robił w fundacji pomagającej osobom niepelnosprawnym, nie wymaga calodobowej opieki. Hartwichowa jak chce godnie żyć niech idzie do roboty a nie piłuje się przed kamerami.
Powiedz o godnym życiu ludziom którzy naprawdę są przykuci do łóżka, pod respiratorem i ktoś dzien i nic
@czarnapietruszka funkcjonariuszu dlaczego atakujesz jakaś tam hartwichowa? Temat dotyczy Krynickiej i tego że jej twarz na tym zdjęciu jest obecnym obrazem PiS. Atakujesz jakieś postronne osoby, zamiast odnieść się merytorycznie do mojej postawionej hipotezy.
@Escitalopram już nie startuje. Strzeliła focha bo zamist trzeciego miejsca na liście, które miała obiecane, przesunęli ją na siódme. I tak pani Iwona została wydymana przez PO. A rok temu politycy tej partii podczas protestu, tak chętnie pozowali przed kamerami w jej obecności, i obiecali jej i innym matkom tych dzieci, że im pomogą. A co zrobili? Nic. Olali ją i problem, o który walczyła.
@Zarzadca: > Ukończyła pedagogikę oraz pielęgniarstwo, kształciła się w Studium Medycznym w Łomży, na Uniwersytecie w Białymstoku oraz w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży.

Od 1991 zatrudniona jako pielęgniarka, w 1999 została pielęgniarką oddziałową Oddziału Dziecięcego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Zatrudniona również jako asystent w Instytucie Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Zaangażowała się w działalność polityczną w ramach Prawa i Sprawiedliwości. W 2010 i 2014 uzyskiwała mandat