Wpis z mikrobloga

Wybieram się na chrzciny jako gość. Wypadałoby kupić jakiś prezent małej. Jestem zdecydowanie zwolennikiem wręczenia jakiegoś ciekawego prezentu niż koperty dla rodziców, więc podrzućcie jakieś ciekawe pomysły :-) Na razie chodzi mi po głowie miś minimum 180 cm na wysokość i do tego skarbonka do której rodzice będą mogli wrzucać co jakiś czas drobne jak im zostanie ze sklepu itp, a młoda będzie mogła ją rozbić dopiero na 18-tkę. Co myślicie? Chętnie posłucham Waszych propozycji :-)

#dzieci #chrzest #chrzciny #mirkopomusz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertx: skarbonka to kurzolap.
Jeśli rodzice mają duży dom to spoko. W mieszkaniu będzie gracic. Mis tak samo
.

Może jakis jeździk - będzie na za kilka miesięcy :)
Fajne są też kulki/miseczki z Fisher price. Albo wieza-sowa z BAMBAM., choć to wszystko na zas
  • Odpowiedz
@wykop_hejter: @agaja: Miś zawsze się gdzieś w pokoju małej wciśnie, i to jest taka zabawka na całe życie... Zrobiłem coś podobnego u chrześnicy, ma już ciut ponad 4 latka i uwielbia się do swojego dużego misia przytulać (ʘʘ)

@MrsHyde: To byłoby zbyt proste! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@robertx: na komunię dałam kiedyś klaser do monet kolekcjonerskich z zaczętą kolekcją 2zł + jakieś srebrne 20 zł, z tego co wiem to dziecko kontynuuje zbieranie. Na chrzciny może coś podobnego, np kolekcja monet z jakiegoś roku, z roku narodzin na przykład - z czasem nabierze wartości.

  • Odpowiedz
  • 1
@robertx ja misia odradzam. Dostaliśmy takiego ~1,5m, bombelek się bawił kilka dni po czym coś trzeba było z misiem zrobić, a miejsca brak. W końcu miś z braku laku wylądował u dziadków. Jeśli bardzo chcesz takiego dużego misia to radze jednak się skonsultować z rodzicami dziecka czy mają miejce i czy im się taki pomysł podoba. Skarbonka już znacznie lepiej wygląda, niekoniecznie do zbierania do 18 ale dzieci się zazwyczaj cieszą
  • Odpowiedz