Wpis z mikrobloga

Mirki, za miesiąc jadę z różowa na tydzień w Tatry, jedyne góry które odwiedzam to opawskie więc polecicie jakieś spokojne szlaki?
Morskie oko na pewno odwiedzę oraz Kasprowy przez dolinę piechota bo nie dam złodziejom tyle zarobić #tatry #kiciochpyta #wakacje
  • 8
  • Odpowiedz
@audiboyz: dam ci dwa protopy
#1 pobierz Mapę Turystyczną - na androidzie za darmo, ios płatna. Z włączoną lokalizacją możesz bardzo łatwo szacować wysokość na której jesteś oraz ile km zostało do przejścia

#2 na Boga wychodź wraz ze wschodem, nie później niż o 6-7 rano. Dlaczego? Nie ma ludzi; świat świetnie wygląda o tej porze; pogoda najczęściej psuje się po godzinach 12-13. Często łatwo trafić na okienko pogodowe
  • Odpowiedz
@audiboyz: co do MO, robiłem Rysy od polskiej strony w tym roku. Byłem około 6:30 i jeziorko wygląda świetnie. Schodząc w okolicach 14:00 zastanawiałem się co ludzie widzą w tym miejscu. Jak czerpać radość z gór w takim tłoku?
  • Odpowiedz
@audiboyz: kuźnice-kalatówki-kondratowa-przełęcz pod kopą kondracką-kopa kondracka-kasprowy-hala gąsienicowa-kuźnice (przez joczań lub jaworzynkę, obojętnie). , tylko jedno dłuższe podejście, a widoki kozackie. Przewidzieć cały dzień- w razie chęci przycupnięcia tu i ówdzie lub po prostu wolnoejszego tempa, góry to nie wyścigi.
  • Odpowiedz