Wpis z mikrobloga

Esencja Football Managera.

Sprzedałem Janickiego, który nie mieścił się w składzie, po czym przyszedł do mnie oburzony Stolarski. Nie spodobało mu się, że sprzedałem jego... przyjaciela XD

Była to bardzo bliska przyjaźń. Rafał spędził na wypożyczeniu w Lechu dwa sezony. Zapewne razem jeździli na wakacje, dzwonili do siebie po każdym meczu. Najwyraźniej już nie będzie mógł tego robić, skoro go sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że w rozmowie z piłkarzami nie ma opcji: "Przestań być pipczakiem. To jest klub piłkarski, w którym zarabiasz 54 tysiące euro miesięcznie, a nie wycieczka do disneylandu. Twoją mamę też mam zatrudnić, żeby ci obiadki gotowała?".

#footballmanager #fm18
  • 3
@Krx_S: w sensie Stolarskiego? Rzucają się na niego wszystkie średniaki włoskie i angielskie, ale:
1) Nie mam już prawie Polaków w składzie, a fajnie byłoby mieć xD
2) Oferują mi zdecydowanie za mało, bo przy wartości rynkowej 2 miliony euro, oferują mi 2,5 miliona, chociaż jest kluczowym zawodnikiem (°°
@Haramb3 ja też w karierze od zera w Górniku go miałem ta sama historia. Teraz jednak gdy wygrałem ekstraklase i PP i Superpuchar w LM zająłem 3 miejsce w grupie i odpadłem w 1/4 LE z OM xD
Teraz siedzę w HJK bo mnie #!$%@?ł zarząd xD