Wpis z mikrobloga

@porcelanowalaleczka: Trochę debilem jesteś XD koleżanka która chociaż kojarzysz pyta się o telefon a ty nie chcesz dać XD co w tym złego ze byś jej podał??? Podejrzane xdddd podejrzane było by od jakiejś obcej dziewczyny czy faceta jak by tak napisał... cringe po prostu
  • Odpowiedz
Trochę debilem jesteś XD koleżanka która chociaż kojarzysz pyta się o telefon a ty nie chcesz dać XD co w tym złego ze byś jej podał??? Podejrzane xdddd podejrzane było by od jakiejś obcej dziewczyny czy faceta jak by tak napisał... cringe po prostu


@Lordon: no jak widać miał dobre przeczucie, typiara przez rok się nie odzywa i od razu swoje dane podawać XD
  • Odpowiedz
@the_foxi: Opowiedziałbym ci pewna historie ale tu nie mogę niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°), tak czy siak, nie wskazywało to odrazu na jakiś sposób zarobku, może chciała się zapytać bo zna się na komputerach, albo na samochodach i cos doradzić, kto wie tak czy siak dziwne ze tak napisał bo w jej oczach napewno wyszedł na „debila który stoi od niej broniąc sie patykiem”
  • Odpowiedz
@Lordon: w takich przypadkach się wali prosto z mostu o co chodzi. Każdy kto ma rozum i zna historie z MLM wie, że ci zarobkowce z jakiegoś powodu chcą dzwonić albo jeszcze lepiej "to nie jest rozmowa na telefon" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PierwszyPuchacz: @nipanimaju: To pewno cashback world mam znajomego który mnie zaprosił na rozmowę, poszedłem, bo to był mądry gość z własną firmą, to był jedyny powód. Okazało się że wpakował tam już ok 70k zł xDD w jakieś śmieszne pakiety startowe.
  • Odpowiedz
@porcelanowalaleczka: kiedyś mnie znajomy, z którym wcześniej pracowałem zaprosił do knajpy przed świętami Bozego Narodzenia. Pomyślałem że spoko, pewnie chce browara wypić i pogodać o starych czasach. Okazało się że robi w tych naganiaczach co wciskają ludziom perfumy i można zostać błękitną orchideą czy jakoś tak. Szkoda, bo ani browara się nie napiliśmy, ani mnie to nie interesowało. A wkurzyłem się bo to przed świętami w grudniu i pizgało strasznie,
  • Odpowiedz
@porcelanowalaleczka: Ja słyszałem, ze Ci ludzie jak zlapia bakcyla, bo im na pseudo szkoleniach wlasny mozg zamienili wizja mlm to dla hajsu zrobia wszystko np powiesz im, ze masz do zainwestowania od 100 do 200 tys a potem podprogrowo cisnij, ze moze bys zainwestowal ale nie widzisz jej zaangazowania, ze masz watpliwosci czy ona zrobi wszystko zebym zarobil na tym projekcie. Potem przejdz do przykladow z zycia osobistego twojego "kolegi"
  • Odpowiedz
@porcelanowalaleczka: Coś w tym jest ;> czesto "adept" sztuki mlm jak wyczuje piniondz w swojej ofierze i odrobine naiwnosci sięga po pomoc swojego guru aby wspolnymi silamy naklonic inwestora do wyzygania swoich srodków. Troche jak swiadkowie jehovy. Ostatecznie mozesz wykorzystac ich "pelna swiadomosc" i "kontrole sytuacji" aby dostac co chcesz ;>
  • Odpowiedz