Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie kupie obecnie najkorzystniej xbox game pass na jak najdłuższy okres czasu? Mogę przeznaczyć w tej chwili na ten cel maksymalnie 50 złotych. Dodam, że nie posiadam aktywnego ani game pass ani xbox live gold.
#xbox
  • 6
@Neevex Kupujesz 6 kluczy na do Xbox Game Pass (około 7 zł sztuka na allegro). Przy aktywacji klucza włączasz autoodnawianie subskrypcji. Jak już doda Ci 2 miesiące (1 z klucza, 1 za autoodnawianie) to wyłączasz autoodnawianie - czynność powtarzasz dla każdego klucza. Potem za 8 zł aktywujesz Game Pass Ultimate.

Dzięki temu powinieneś mieć game passa ultimate (game pass na pc + konsolę i xbox live gold na konsolę) na 14 miesięcy
@Haslo123 Kwestia co masz aktywne. Jeśli zwykły game pass i osobno golda to powinno dać radę.

Jak game pass ultimate to niestety jeden klucz da dodatkowe 20 dni (nie działa opcja autoodnawiania). Ostatnio jak na alienwarearena dawali klucze do game passa to przerabiałem - miałem aktywnego game passa ultimate i jeden kod przedłużał mi game passa ultimate o 20 dni. Ale multikonta + vpn i po użyciu 35 kodów mam ultimate do
@cincin27: Zrobiłem tak jak mówiłeś do momentu wyłączenia autoodnawiania i przy próbie aktywacji drugiego klucza z allegro wyskoczyła informacja "Bezpłatna wersja próbna jest przeznaczona tylko dla nowych klientów".