Wpis z mikrobloga

  • 2
Decyzja o skorzystani z pomocy psychiatry I leków była jedną z najgorszych w ostatnim czasie. Ze stanu słabo, ale stabilnie, zmieniło mi się na dużo gorzej i niestabilnie.

Leki to mix asertin, pregabalin i efectin. Postanowiłem im podziękować i o z tymi dwoma nie było problemu to mam wrażenie z Efectin nie będzie latwo.

Ogólnie to schodzę z niego od dwóch tabletek do jednej i było ok, od jednej do pół i było ok. Przyszła pora na pół do zero i jest problem. Ciulowe samopoczucie to jedno ale kompletnie rozwalilo mi to sen. Mam cholerne problemy w jak widać z zaśnięciem i bezsenności?

Myślicie że taki stan może trwać długo? Potrzebuję funkcjonować normalnie jak zacznie się szkoła. Nie chcę robić kroku wstecz, chce się pozbyć tych leków i żeby było jak było!

#depresja #leki
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rozwichrzony_knur No już widzę. To znaczy z tamtymi mam wrażenie spoko, ale z tym jednym... W sumie nie lykalem tego dziadostwa lata, ale od marca. Ale trzyma. Długo to może trwać??
  • Odpowiedz
@Tortex: No to brawo tak się kończy bawienie się samemu dawkami. Po to lekarz ci dał taka dawkę żebyś jej przestrzegał. A nie że tobie się poprawiło albo coś ci nie pasuje i samemu odkładasz. Jak źle się po nich czujesz to mówisz lekarzowi i on zadecyduje albo albo zmieni albo zmniejszy. A odpowiadając na pytanie to różnie 3-6 tygodni
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pan_Myszon Bawienie, nie Bawienie. Na tym etapie to dla mnie nie ważne. Potrzebuję się od tego jak najszybciej uwolnić i tyle. Mam nadzieję uda się szybciej.
  • Odpowiedz
@Tortex: Odstawiałem Efectin 150 z dnia na dzień, bo jestem zbyt #!$%@? by potrafić zapewnić sobie ciągłość leczenia. Pocenie charakterystycznie dla tego ścierwa ustało po dwóch dniach, poza tym przez tydzień spałem po 2h max. Po tym spałem 16h i to tyle efektów odstawienia.
  • Odpowiedz