Wpis z mikrobloga

Niezmiernie cieszę się, że odpisała do mnie jedna z moich ulubionych pisarek fantasy przygodowych zaraz po Tolkienie Joanne Rowling. Nawet zrobiłem sobie zrzut ekranu, żeby mieć dla siebie dowód, że to prawda. Dzięki temu mogłem przedyskutować z nią kwestie związane z wykonaniem filmów o Harrym Potterze. Zasugerowałem dwóch pierwszych reżyserów filmów czyli Chrisa Columbusa i Alfonso Cuarano jako najlepszy możliwy wybór. Yatesa najsłabiej oceniłem. Szczerze przyznałem, że nie czytałem żadnej z książek bo mnie ilość stron zniechęciła ale filmy widziałem wszystkie po kilka razy, Kamień Filozoficzny z 10 jak nie więcej i przeczytałem streszczenia książek o jej magicznym chłopcu. To tyle.

#niewiemjakidactag #harrypotter #radosc
Pobierz A.....r - Niezmiernie cieszę się, że odpisała do mnie jedna z moich ulubionych pisare...
źródło: comment_9Ni2rJHr5FB3KEsPF56gCiNR2vp2lOwJ.jpg
  • 5
@el_capitano_grande: Ona ma oficjalny profil, ale nie można wysłać wiadomości. Pisałem komentarze na facebooku na jej stronie odnośnie filmów chyba z 10 razy to samo napisałem i w messengerze stwierdziła, że zazwyczaj nie rozmawia z fanami, ale zobaczyła, że jestem jej "wielkim fanem" i postanowiła użyć tego medium jako formy komunikacji. Sam nie jestem pewny, czy ktoś się nie podszywa. Może nie korzysta z messengera a założyła specjalnie, żeby wysłać mi
@AlexRener Yates został wybrany prawdopodobnie dlatego, że wytwórni Warner Bros. przypadł do gustu jego serial "Sex Traffic", a w "Zakonie Feniksa" mamy kilka wątków charakterystycznych dla dreszczowca. Być może w tej konwencji wytwórnia postanowiła zekranizować piąty tom. Yates, jak na reżysera nie mającego wówczas na koncie filmu pełnometrażowego, dosyć dobrze zrealizował ostatnie cztery filmy. Niemniej jednak zaskakuje fakt, że nawet jeśli Mike Newell, Jean-Pierre Jeunet, Matthew Vaughn i Mira Nair nie przyjęli