Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Kamzam wiem. Jestem zaskoczona jak jedna partia mogła zniszczyć budżetówkę. Śledzę od paru lat oferty pracy w edukacji i tylu ofert jeszcze nie było. Z tego co słyszę w innych budżetowych zawodach jest taka sama sytuacja
  • Odpowiedz
@alxnr: wszystkie partie psuły. Ale ta mając pełnię władzy wykorzystuje to ile może. A wszystkie problemy zaczynają się nawarstwiać. Niezłe bagno będzie w kolejnej kadencji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kamzam psuły ale nie rozdawały aż tak pieniędzy obywateli. Nie dziwota, że budżetówka buntuje się skoro pieniądze są na wszystko tylko nie na ich wypłaty
  • Odpowiedz
@Kamzam Aż dziwne jak bardzo można nadmuchać balon socjalu, zachowywać się jakby nie było jutra. Ciekawe kto zobaczy - my, nasze dzieci czy wnuki- zobaczą jak ten balon pieprznie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wysrop w pewnym stopniu też ale wielu nauczycieli odeszło z zawodu po tym jak rząd ich potraktował w trakcie i po strajku. W "mojej" szkole odeszło z 6 nauczycieli
Ceny żywności poszły w górę, minimalna wzrasta a pensja nauczycieli właściwie stoi, więc za ok. 2 lata nauczyciel na start będzie zarabiał minimalną
Stażysta dostaje 1800 z hakiem, przeważnie bez żadnych dodatków, jeśli nie jest wychowawcą. A papierologii jest od cholery i
  • Odpowiedz