Wpis z mikrobloga

#piosenkichrzescijanskie #piesnikoscielne #tajemnicebiblii #kosciolbogawszechmogacego

Czy Pan naprawdę powrócił?

Muen jest pobożnym chrześcijaninem. W ostatnich latach zobaczył, że coraz mniej ludzi chodzi do kościoła. Bracia i siostry nie cieszą się, gdy słuchają nauk, a nawet żartują i zasypiają. Objawiły się także cztery krwawe księżyce. To sprawiło, że pomyślał o Biblii: „Ja też wstrzymałem wam deszcz, gdy jeszcze brakowało trzech miesięcy do żniwa. Spuszczałem deszcz na jedno miasto, a na drugie miasto nie spuszczałem. Jedną część pola zraszał deszcz, a druga część, na którą deszcz nie padał, uschła. I chodzili z dwóch, trzech miast do jednego miasta, aby się napić, ale nie mogli zaspokoić swego pragnienia. A jednak nie nawróciliście się do mnie, mówi PAN”. (Księga Amosa 4:7-8). „Nawet na sługi i służebnice wyleję w tych dniach swojego Ducha. I ukażę cuda na niebie i na ziemi, krew, ogień i kłęby dymu. Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie dzień PANA, wielki i straszny”. (Księga Joela 2:29-31). Dzięki temu widział, że proroctwa biblijne się wypełniły. Czy Pan naprawdę powrócił? Gdzie pojawia się Pan? „Zbawca już powrócił” da ci odpowiedzi, których szukasz.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego
Wychwalaj-Boga-Wszechmogacego - #Piosenkichrześcijańskie #Pieśnikościelne #Tajemniceb...
  • 2