Wpis z mikrobloga

Niewiarygodne jest to jak on nawet siebie potrafi bezczelnie okłamywać.
Jebłem przy tym wyznaniu, że za zimno cały lipiec żeby jeździć skuterem, a w ogóle to on by chciał w koszuleczce i bez rękawiczek jeździć. 125, która wyciąga nawet ponad 100km/h. No dzban do potęgi entej.
Tak prawdę mówiąc to jest po prostu kolejna niepotrzebna zachcianka gubernatora za kilkanaście tysięcy złotych, którą prędzej czy później wystawi na aukcję.

#mocnyvlog
  • 16
@4kroki: Zaparz sobie Mireczku meliskę i zluzuj majteczki :) Ja wolę patrzeć w swój portfel i spełniać swoje zachcianki a gdy widzę, że ktoś spełnia swoje a później już mu się nudzą to jego sprawa :)) Peace
@swcc: oczywiście, że nie. Jego hajs, jego sprawa. To źle, kiedy ktoś ogarnia sobie zachcianki, po czym wyznacza sobie wobec nich cel, po czym go olewa, wychodząc na osobę niesłowną. Na przykład, kiedy kupuje DJI Osmo, GoPro 7, Sony Alfę i cholera wie ile jeszcze sprzętu w celu podniesienia jakości, a nagrywa cały czas Sony Action Camem, wymyślając przy tym tak absurdalne wymówki jak zła pozycja przycisku w GoPro ( ͡
@PatoPaczacz: Okej, to mocny argument:) Ale to raczej normalne. Słuchałem ostatnio całego podcastu z Lil Masti - Ona uważa, że złote BMW to dla niej narzędzie pracy, element marketingu czy PR. Ja wmówiłem sobie kilka lat temu, że muszę mieć iphone by płynnie pracować (czytać emaile XD). Może śmieszne, ale sami po sobie wiemy, że czasem absurdalne wydatki chowamy pod kołderką "potrzebuje do XYZ" a #!$%@? tam często potrzebujemy...
Zaparz sobie Mireczku meliskę i zluzuj majteczki :) Ja wolę patrzeć w swój portfel i spełniać swoje zachcianki


@swcc: różnica jest taka, że ty nie sprzedajesz całego swojego życia w internecie i nie kłamiesz tak jak Szafa
@swcc: dokładnie, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który w dzieciństwie nie powiedział, że komputer posłuży mu do nauki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak gubernator ma ciśnięte z tego powodu, że sam sobie wyznacza/narzuca cel o którym głośno mówi, ma możliwość jego realizacji, po czym jego słomiany zapał przemija, a sprzęt leży w kacie. Porównując jego zachowanie do Twojego przykładu z iPhonem: zapewne go używałeś/używasz, domyślam się że
@swcc: dokładnie. Obecnie na swoim stanie posiadania ma ze 3-4 obiektywy, GoPro, DJI, drona i parę innych rzeczy. Ale wiadomo, jak by korzystał z części z nich, to jakość byłaby świetna, ale montaż uciążliwy. A tak, cyk, cyk, powycina fragmenty gadania w samochodzie, i wysryw gotowy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4kroki: on siebie nie kłamie, po prostu kłamie widzów i to bezczelnie, to tak jakby sobie kupił najnowszego ajfona i powiedział później, słuchajcie poszedłbym do maka spróbować tej nowej kanapki no ale jest za droga dla mnie

ale np. ból dupy o chlebek za 9 zł już był wiarygodny, tak go piekło niesamowicie a tutaj na wyjebce powiedział przy skuterku, że nie jeździł bo było zimno