Wpis z mikrobloga

@jndr00: nom tak zrobię, właśnie wcześniej było ok, teraz ostatnio tak jakoś dziwnie, ale przynajmniej był prymasort, jeden z najlepszych które miałem póki co, ale 20 zł to nie tak wielki wydatek i na pewno później się przyda.
tylko przychodzić raczej od razu i na miejscu sprawdzać nie?
Obczaj na relaksie w domu i nie nerwuj sie jak będzie 0.9 tyle jest na granicy bledu. Ale posprawdzaj troche i bedziesz wiedzial. I sprawdz tez wage bo czesto tanie sa zle skalibrowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jndr00: haha, nie. 0,9 to żadna granicą błędu. Ja jakoś potrafiłem robić 1,0 a nawet dochodziłem do 1,1. To jest prawidłowa granica błędu.

Jak to jest obcy typ to nie ma co sprawdzać w domu, gość i tak go zleje i nie uwierzy.

Jak ja dostaje 0,9 to od razu żądam zwrotu 5 zł, nie można przyzwyczajać dilujacych do tego.

Przypominam że w hurcie już przy 100g ganja kosztuje nawet 25
@Jaracz_Joint: nie no to wiadomo, po ostatniej akcji jak typiaże się rozliczali i od razu konsumowali na środku ulicy centralnie przed kamerami, dbam o bezpieczeństwo najbardziej jak mogę
@zar0x: w sensie prawnym? to raczej nie, mogę powiedzieć, że mam w domu pierścionki czy coś i właśnie wracam ze sklepu i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: nie no to wiadomo, po ostatniej akcji jak typiaże się rozliczali i od razu konsumowali na środku ulicy centralnie przed kamerami, dbam o bezpieczeństwo najbardziej jak mogę


@ShoutiiB: o #!$%@?, w myśl zasady na przypale albo wcale.