Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki

Bardzo mnie to nurtuje. Czy zjeżdżając z rollercoastera albo innych atrakcji jak w #energylandia też nie możecie złapać oddechu i macie wrażenie, że się zaraz udławicie od nadmiaru powietrza ? Byłam jakiś czas temu i bałam się jak cholera że się zaraz udusze i pysk mi rozerwie a jak chciałam przełknąć ślinę to nie mogłam. Jakbym miała pętlę na szyi założoną. Bez hejtu proszę. Bo nie bałam się samej jazdy tylko wlasnie tego uczucia. Mam niedługo jechać tam poraz kolejny i nie wiem czy jest sens...
#pyraniedoeksperta #glupiepytanie #rollercoaster
  • 6
@karolinana tylko ja się jakoś bardzo nie stresowałam. Sęk w tym, że skorzystałam z pierwszej atrakcji i doznałam takiego uczucia. Zastanawiam się czy może ja mam coś z płucami albo z krążeniem. Nigdy tak nie miałam.
@Kasingowa: generalnie przy takich kolejkach zawsze jest informacja, że osoby z chorobami serca/krążenia nie powinny wsiadać na takie urządzenia

może zrób jakieś kontrolne podstawowe badania w tym kierunku? dużo na tym nie stracisz a być może rollercoaster uratuje Ci zdrowie xD generalnie taka reakcja nie jest normalna i nie spotkałem się z czymś takim u nikogo znajomego - a już ich trochę po wielu parkach w europie przeciągnąłem