Wpis z mikrobloga

@megana_: kompletnie nie rozumiesz ludzi o religijnej mentalności.
Sam nie wiem czy takie coś w jest właściwe wśród takiego społeczeństwa, ani czy to szczery gest. Ale Twoja reakcja mi się też nie podoba.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ksiaze_przegrywow serio? Skąd wiesz, że nie jestem religijna? Bo uważam, że własne przekonania należy oddzielić od polityki? Wiesz, że taka rada miasta to koszta i czas, który można by poświęcić na konkrety? Poza tym nie dajmy się zwariować, społeczność gminy to nie są wyłącznie osoby wierzące, a już na pewno nie na tyle, aby zgadzać się na tego typu głosowanie.
  • Odpowiedz
@megana_: ale nie rozumiesz tego że zawierzenie się czyjejś opiece w języku religii nie oznacza oddania władzy, tylko prośbę o opieke, modlitwe.
Nie wiem czy ten gest jest właściwy w takim społeczeństwie, ale wiem że takie reakcje mi się nie podobają typu wyzywania od ciemnogrodu. Nie cierpię ludzi którym się wydaje że nowoczesność to jakaś lepszość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zgrywajac_twardziela mieszkańcy na forum się oburzaja, że nikt tego nie skonsultowal z nimi plus w uzasadnieniu tej dziwacznej decyzji znajduje się zdanie, które mówi wprost, że jest to pokierowane zamiarem zdobycia hajsu z pielgrzymek i dorównania Kalwarii...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ksiaze_przegrywow a nawet wyjątkowo nie wyzwalam od ciemnogrodu. I zgodzę się z Tobą całkowicie, że zawierzanie czegokolwiek Matce Boskiej nie jest zle, ale tylko gdy się to odbywa, jak Pan Bóg przykazał, wyłącznie w charakterze czysto duchowym. Tutaj mówimy o radzie powiatu, czymś politycznym, takie działanie jest przeciwko prawu, ale kogo to obchodzi w państwie wyznaniowym...
  • Odpowiedz