Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@KocurYT to i tak prezent od rodziców i teściów, więc tyle chciałbym przeznaczyć (właściwie to nie ja). Nie upieram się co do nowego. Może być używka tylko lepszej klasy.
  • Odpowiedz
@BoTTega tak tylko radziłem bo wózek to i tak za dwa lata pizgniesz w kąt albo sam komuś oddasz za grosze a 2000 można wydać na co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BoTTega aa i pamiętaj wózek żeby miał z tyłu i z przodu amortyzatory w #!$%@? wygodniej się prowadzi i nie ma oporów na piachu czy nawet chodniku a te co mają tylko z tyłu to tragedia czujesz jakbyś taczki prowadził
  • Odpowiedz
@BoTTega: i co wybrałeś? Ja po konsultacjach z kilkoma sprzedawcami kupiłam Baby Design Husky, brałam też pod uwagę Espiro Next Manhattan. Siostra z kolei była ogromnie zadowolona z Britax Smile, ale był poza moim budżetem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Juppi_ Dzieki, że pytasz... Udało mi się znaleźć kilkumiesięczną używkę Mutsy i2. Jak na razie spisuje się super. Dwa minusy: 1) koła piankowe bez bieżnika, raczej nie poradzą sobie na śniegu. Komplet nowych pompowanych z bieżnikiem ok. 100. 2) bagażnik pod wózkiem dość mały i nie zamykany.
  • Odpowiedz
@BoTTega: szukałam używki na olx, ale ten 'stan idealny, bdb, bez śladów użytkowania' w żadnym przypadku nie miał pokrycia w rzeczywistości ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jak udało Ci się znaleźć w dobrym stanie, to gratuluję, bo na pewno jest to spora oszczędność. Co do minusów, to akurat wybrałam taki z kołami pompowanymi i dużym koszem :) No ale ja muszę jeszcze chwilę poczekać na przetestowanie na
  • Odpowiedz