Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: biedny maluch...

@Ahhahansjahs: rodzice powinni pilnować, to rzecz jasna.
Ale na plantach akurat jest mnóstwo ludzi i często rowerzyści i użytkownicy hulajnóg jeżdżą tam naprawdę niebezpiecznie.
Starczyłoby, że np dziecko nawet trzymane za rękę zrobiło krok w bok, a gość hulajnoga wymijał kogoś innego.
I tragedia gotowa..
  • Odpowiedz
@Pshemeck: No rowerzyści jeżdżą często jak idioci i nie znają/ nie stosują się przepisów - ale rzadko widzę, żeby jeździli z niebezpieczną prędkością. Za to te hulajnogi #!$%@?ą jak szalone, czas na reakcje jest bardzo krótki, a ich kierowcy bardzo często pozbawieni są wyobraźni, więc nie dziwie się, ze takich przypadków jest coraz więcej.
  • Odpowiedz
@Pshemeck ciekawe jak to wyglądało. Ostatnio sporo jeżdżę na rowerze po ścieżkach. Ilość matek z dzieciakami jest ogromna. Nie raz mi się zdarzyło ostre hamowanie bo ona przecież dziecka nie upilnuje i wszyscy mają uważać jak sobie mały nagle wskoczy na środek drogi. Jak zwrócę uwagę to wielce oburzone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@FreeRiderr: zrobiłem w Krakowie na hulajnodze elektrycznej prawie 3k km, wiele razy musiałem ostro hamować lub odbijać w bok bo nagle dziecko idące po drugiej stronie 3 metrowego chodnika postanowiło przebiec mi przed kołami, do tego ludzie którzy zupełnie nie myślą i nie ważne czy jechałbym na hulajnodze czy szedł i tak bym się z nimi otarł bo po co popatrzeć w bok jak się skręca...
Ludzie nie myślą, a rodzice
  • Odpowiedz
Ale na plantach akurat jest mnóstwo ludzi i często rowerzyści


@agaja: jeżdżą pasem dla rowerów. Jak się na nie #!$%@? ze wzrokiem wlepionym w ekran smartfona, to się nie dziwcie, że przeze mnie zostaniecie #!$%@?, a inny was sponiewiera fizycznie.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: o czym Ty piszesz? Sciezki rowerowe nie biegna slalomem przez całą szerokość deptaka.

I bądź uprzejmy pisać jak człowiek kulturalnie i bez wulgaryzmów. To nie boli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pshemeck: ostatnio zacząłem dojeżdżać do pracy na rowerze. To co się #!$%@?, go głowa mała. Ludzie idący całą szerokością chodnika, mimo iż część z niego to ścieżka rowerowa, gówniaki biegające jak #!$%@? i madki mające na to #!$%@?, ludzie na elektrycznych hulajkach lawirujący między ludźmi jak #!$%@?. Aaaa szkoda gadać.
  • Odpowiedz