Wpis z mikrobloga

Witam w ósmym dniu naszej dwutygodniowej wykreślanki! Przepraszam za niemal tydzień przerwy, ale nie miałem dostępu do komputera, a tworzenie wpisu w plenerze na kolanie jakoś mi nie leżało.
A więc. Pożegnaliśmy już wiele ciekawych tytułów, dziś rozstajemy się z serią Dragon Age i przyznajemy jej 8 miejsce. Zebrała ona 58 (28.16%) wszystkich głosów. W głosowaniu wzięło udział ponad 200 osób.

Zasady: Głosujemy na NAJGORSZĄ SERIĘ RPG, każdego dnia jest o jedną serię mniej, seria która zostanie ostatnia - wygrywa, czyli jest NAJLEPSZA.
-------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany zaplusuj stosowny komentarz lub obserwuj tag ----> #top14rpg

#wykopowawykreslanka #gry #dragonage #bioware
Mergan27 - Witam w ósmym dniu naszej dwutygodniowej wykreślanki! Przepraszam za niema...

źródło: comment_taC5hh7MwWyHOXlwyPyJ1wsll1dzfry9.jpg

Pobierz

NAJGORSZA SERIA RPG TO:

  • Baldur’s Gate 10.3% (38)
  • Divinity 5.4% (20)
  • Kingdom Come: Deliverance 11.4% (42)
  • Planescape Torment 5.2% (19)
  • Mount & Blade 12.5% (46)
  • Two Worlds 36.4% (134)
  • Drakensang 18.8% (69)

Oddanych głosów: 368

  • 17
  • Odpowiedz
@Mergan27: WTF? Od kiedy Diablo czy wow to RPGi? To już Mount and blade bliżej do RPGa. WTF2# Baldurs dalej na liście?! TORMENT TEZ?! XD Aż muszę zobaczyć kto to głosował wcześniej, jakie to ameby wylazły na powierzchnie. xD
  • Odpowiedz
@MartinCh: Nie rozumiem fenomenu Gothica na wykopie xD Można było w to pograć te 100 lat temu jak się było gówniakiem i mame nie dawała hajsu na gry. Granie w to teraz to albo niedorozwój, albo bieda.
  • Odpowiedz
@koku: Trolluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Baldursa kupiłem chyba w 3 kopiach, pirata, orginał i na steamie bo szkoda mi płyt, dawać już 3

  • Odpowiedz