Wpis z mikrobloga

@Barti1403 Ewentualnie może jedna osoba drugiej dać dane do logowania - nie znamy się, więc logiczne, że metoda wydaje się dojść kontrowersyjna lekko ujmując. Można to ewentualnie przemyśleć. Jakie poki miałbyś w ogóle na wymianę?
@Barti1403 Interesuje mnie Mew Two z Shadow ballem, względnie jakaś shiny legenda - Kyogre albo Rayquaza. Na wymianę mam wszelkiej maści legendy. W najlepszym wypadku podepnę konto pod jakiegoś szybko zmajstrowanego Gugla i dam Ci dane - masz drugi telefon do wymiany?
@MissJK: Mewtwo z shadow ballem też jest obiektem moich pragnień, niestety za późno zacząłem grać i nie zdążyłem takiego zdobyć. Kyogre mam jedną shiny, ale już lucky po wymianie. Rayquaze może się uda mi jeszcze złapać. Niestety mam jakiegoś ogromnego pecha w tym miesiącu i złapałem jedną sztuke na 48 prób, którą już zresztą wymieniłem na lucky. Jak złapie to dam ci znać, lucky trade nie ucieknie.
@MissJK: Shiny Raikou miałem 2 sztuki, ale przesłałem dziewczynie. Natomiast będzie jeszcze we wrześniu do złapania, więc jak się z Rayquazą nie uda to jeszcze z tym pieskiem spróbuje ;)