Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która tydzień w tydzień po alkoholu chce się zabić. Wczoraj to ja dzwoniłam na 112, dwa tygodnie temu jej mąż.
Mój były chłopiec codziennie mi powtarzał, że się zabije, zaraz, o tu, w nocy. Jak będę spać i nic nie będę mogła zrobić. Przez dwa miesiące.
Jakoś się tak złożyło, że ciągłość słuchania o samobójstwie została zachowana.
A teraz nikt nie może zrozumieć "Sajko, skąd u ciebie znów myśli samobójcze i autoagresja?".
Nie wiem, Andrzej, nie wiem.

#depresja #samobojstwo
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SajkoStory: ale to co, mieszka z tobą czy sama? Skąd wiedzieliście że akurat wtedy chciała się zabić? Weź jej zamów jakiegoś terapeutę w placówkach pomocowych

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zgrywajac_twardziela: Co jest dla Ciebie niezrozumiałe? Masz znajomych, których wpływ na twoja osobę jest niekorzystny wiec dystansujesz stosunki z nimi tak aby ten wpływ ograniczyć. Jest to banalnie proste a rada sama w sobie jest bardzo dobra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@benzdriver:

zerwac kontakty z ludzmi z zaburzeniami, toksycznymi.

Ale Ty rozumiesz że OPka też ma zaburzenia, i niejako, chcąc, nie chcąc mówisz jej że wszyscy powinni się od niej odciąć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiekszosc ludzi jest normalna, nie sa #!$%@?. Bez sensu trwac w kregu zjebow i uposledzonych dziwolagow.

Oj tak bo wszyscy Ci normalni ludzie są tak bardzo chętni do poznawania obcych osób xD Twoje
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela jezeli kogos poznasz, to przestaje byc obca osoba. Tak, jestem normalna osoba i chetnie poznaje innych. Robienie cnoty z kompletnego #!$%@? spolecznego jest chore. Nie chcesz nikogo poznawac, nie chcesz wchodzic w interakcje z innymi? Spoko. Siedz w piwnicy. I tkwij w #!$%@?. Twoja sprawa - nie ma obowiazku bycia w relacjach z kimkolwiek.
  • Odpowiedz
@benzdriver:

jezeli kogos poznasz, to przestaje byc obca osoba.

W jaki sposób poznaje się kompletnie obce osoby? Jak to wygląda w praktyce? xD

Tak, jestem normalna osoba i chetnie poznaje innych.

Przecież dopiero co twierdziłeś że trzeba się odciąć od ludzi z zaburzeniami to jak to w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robienie cnoty z kompletnego #!$%@? spolecznego jest chore. Nie chcesz nikogo poznawac, nie chcesz
  • Odpowiedz