Wpis z mikrobloga

@taksanski_widelec: Nah, takie rzeczy robi dla dla śmiechu lub propagandy. A żeby to pokazać, pokażę, że monero ssie

Parę dni temu jakieś tam gówno wydało raport, w którym sprawdzało ilu aktywnych deweloperów ma projekt. Przez projekt liczyły się również poboczne projekty różnego rodzaju. Nawet Cardano ma więcej aktywnych deweloperów niż Monero i teraz pytanie czy Monero nie upada?! A ty próbujesz sobie załatwić ekipę do bagów?!?! xddddd
  • Odpowiedz
@fervi: bo czytasz takie gówna (sam tak to nazwałeś) i wyciągasz gówniane wnioski, założę się, że ani trochę nie śledzisz co się dzieje w Monero i wiesz jak działa tylko od cyberka, prawda jest taka że Bitcoin to dinozaur w porównaniu do Monero, który stosuje o wiele bardziej zaawansowaną kryptografię, jedyne w czym Bitcoin góruje to rynek, największa płynność i największe zaufanie i osiągnął to nie dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym tylko
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec: Mam wywalone w shitcoiny, bo MOIM zdaniem nikt ich nie będzie używał prędzej czy później.

Co do czytania gówien - nie czytam ich sam z siebie. Po prostu ciekawi mnie taka ogólnie propaganda ustawiona na to, by reklamować się byciem najlepszym, powstają gify, ktore pokazują jak to Bitcoin i Ethereum zacofane, a nasza kryptowaluta najlepsza! Rynek weryfikuje
  • Odpowiedz
@fervi: nie boli mnie to bo każdy ma własne zdanie, ale mówienie o Monero że jest shitcoinem to jakieś nieporozumienie, szczególnie jest to głupkowate jeżeli sam mówisz że nie interesujesz się innymi projektami niż Bitcoin, a się wypowiadasz jakbyś wiedział o nich wszystko i był przekonany że Bitcoin jest "najlepszy" ( ͡° ʖ̯ ͡°),
Monero ciągle aktualizuje i ulepsza swój GŁÓWNY PROTOKÓŁ (w przeciwieństwie do Bitcoina), zajmuje
  • Odpowiedz
skoro przetrwało tyle lat ma własną ugruntowaną pozycję na rynku i nadal się rozwija


@taksanski_widelec: Jak wszystko się rozwija. Może taka natura ludzka, że nie możemy pracować razem, tylko musimy się dzielić.
  • Odpowiedz