Wpis z mikrobloga

@dugi123 Lubię poznawać kraje, kultury, ludzi więc dla mnie lepiej niż w Grecji czy innym popularnym kraju.
Byłem w Odessie. I w międzyczasie kilka mniejszych miast jak Nikolaiv, Winnica. Odessa 5 dni, Nikolaiv 2 dni.
Tanio.
Ładne, egzotyczne, postrzegają Polaków lepiej niż Ukraińców.
Wydałem około 2000 ale nie oszczędzałem szczególnie na jedzeniu;). Na życzenie mogę rozbić koszty.
Ciekawa jest dla mnie kultura, kraj, sprawdzanie mitów. Ale ogółem jest kilka ładnych miast, dużo
Przepraszam że pisze osobne komentarze. Stoję na granicy i pisze z telefonu i ciężko mi tu jest to ładnie skopiować. Jeśli wam się to nie podoba dajcie znać to będę pisał dopiero jutro z komputera.
jakieś bliższe spotkania z milicją?


@dugi123: Tylko jeden mandat (najniższy możliwy na Ukrainie) za prędkość 78 na ograniczeniu 50. Na początku wyjechał na mnie ostro bo myślał że Ukrainiec na Polskich blachach a im można tylko 5 dni jeździć na Ukrainie na Polskich blachach. Polakom wolno miesiąc. Jak zobaczył w papierach że Polak zaczął zachowywać sie grzecznie. Później miła rozmowa, zapłaciłem 255UAH(38zł około) kartą, pogadaliśmy o pracy i pojechałem dalej. Więcej