Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem wczoraj pewną rzecz na allegro i dzisiaj rano jednak się rozmyśliłem (XD) Wybrałem opcję zwrotu towaru (odstąpienie od umowy). Jak to wygląda w sytuacji, kiedy sprzedawca nie wysłał jeszcze towaru? Ile mniej więcej czeka się na zwrot kasy i czy w ogóle ją dostanę. Mirki pomóżcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#allegro #pytanie #gwnowpis
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@SzkodaOgtawja Mialem podobnie z tydzien temu. Zrobilem odstąpienie od umowy, po dwoch dniach zadzwonilem z pytaniem co sie dzieje z formularze, babka mi powiedziala, ze dostali od allegro i kieruje do księgowości o zwrot. Niby mają 14 dni os momentu przyjecia formularza ale mi kasa przyszla 2- 3 dni pozniej. Elo.
  • Odpowiedz
@Myslim: czyli jesli odstapilem od umowy a w szczegółach zamówienia mam "Wszystkie produkty z tego zamówienia zostały już zwrócone" to nie mam się czym martwić, nic tylko czekać na zwrot kasy?
  • Odpowiedz
  • 0
@SzkodaOgtawja to samo mialem. Co masz zwracac skoro nuc nie zostalo wyslane? Tak jest prawidlowo. Oni maja Ci oddac kase i tyle. Aha pewnie jeszcze dostaniesz zapytanie na maila z jakuego powodu zrezygnowales czy z winy sprzedawcy czy twojej - cos takiego chyba.
  • Odpowiedz
  • 0
@Myslim mozesz kontrolnie do sprzedawcy zadzwonic i zapytać czy formularz dotarl i czy wszystko jest ok. Strzezonego pan Bóg strzeże heh.
  • Odpowiedz