Wpis z mikrobloga

Taka mała porada dla tych co lubią ciepełko kodeiny, ale z różnych względów (przegrywy mieszkające z rodzicami, albo ćpaki prowadzące podwójne życie, o którym partnerka nie wie etc) nie zrobią po prostu kurła filtracji z Antidolu jak normalny kurła człowiek otrzymując czystą, pyszną kodeinę robiąc przy okazji szota, albo drinka z lodem i z wypiekami na twarzy oczekując te 20 minut na wejście i nerwowo układając playlistę walcząc z czasem. Kodeina, która jest praktycznie neutralna dla organizmu, ale nie, po co? Syropki z sulfosyfem, można wypić po drodze i wywalić wszystko do śmietnika (a potem przy praniu jakiś inny domownik znajduje paragon ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jeszcze lepiej thio w tabletkach z masą tabletkową i resztą ciekawych rzeczy niekoniecznie przyjemnych dla waszego organizmu.

Godzinę przed żarciem kilkudziesięciu tabletek z sulfosyfem drażniącym wszystko co napotka na swojej drodze zarzućcie sobie osłonowo Bioprazol Bio Max (8zł za 14 tabletek = 14 dni, no chyba tyle rodzice wam dadzą jak poprosicie?) może to jak łatanie dziur w USNS Mercy bandażami, ale to serio działa, wasz układ pokarmowy wam podziękuje i może nie będziecie gapić się przez 2 miesiące w ścianę na OJOMie jak w końcu organizm powie "no kodeinka w sumie spoko, ale #!$%@? z tym sulfosyfem gimbusie. Halo Żołądek, Wątroba, Dwunastnica słyszycie mnie? Execute order "66" może ćpun jeden się ogarnie, to nie są ćwiczenia" Nie ma refluxu, brzuszek nie boli i nie sracie na biało. Same plusy. #narkotykiniezawszespoko ale jednak #narkotykizawszespoko #kodeina
  • 29
@Nurtica a widzisz np zmiany w cerze lub oczkach?
Albo inaczej
Spójrz na siebie przed lusterkiem, tak bardzo szczególnie i zobacz jakie są efekty przez tarczyce
Znajdziesz kilka wspólnych efektów na sobie z tym co przeczytałaś
@Nurtica no widzisz
Nie mam nic do ćpania opio, każdy ćpa to co ćpa i lubi, ale zawsze wkurza mnie to, jak porównuję do innego ćpania bo jest mniej szkodliwe, a to jest zgubne, bo wszystko szkodzi, a to co niby szkodzi najmniej jest najbardziej zgubne
Także kochanie, zbadaj krew pod tym kątem, ale nie ćpaj przez minimum tydzień, bo wyniki wyjdą fałszywe, a potem ćpaj dowoli redukując te szkodę, bo właśnie