Wpis z mikrobloga

Taka mała porada dla tych co lubią ciepełko kodeiny, ale z różnych względów (przegrywy mieszkające z rodzicami, albo ćpaki prowadzące podwójne życie, o którym partnerka nie wie etc) nie zrobią po prostu kurła filtracji z Antidolu jak normalny kurła człowiek otrzymując czystą, pyszną kodeinę robiąc przy okazji szota, albo drinka z lodem i z wypiekami na twarzy oczekując te 20 minut na wejście i nerwowo układając playlistę walcząc z czasem. Kodeina, która jest praktycznie neutralna dla organizmu, ale nie, po co? Syropki z sulfosyfem, można wypić po drodze i wywalić wszystko do śmietnika (a potem przy praniu jakiś inny domownik znajduje paragon ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jeszcze lepiej thio w tabletkach z masą tabletkową i resztą ciekawych rzeczy niekoniecznie przyjemnych dla waszego organizmu.

Godzinę przed żarciem kilkudziesięciu tabletek z sulfosyfem drażniącym wszystko co napotka na swojej drodze zarzućcie sobie osłonowo Bioprazol Bio Max (8zł za 14 tabletek = 14 dni, no chyba tyle rodzice wam dadzą jak poprosicie?) może to jak łatanie dziur w USNS Mercy bandażami, ale to serio działa, wasz układ pokarmowy wam podziękuje i może nie będziecie gapić się przez 2 miesiące w ścianę na OJOMie jak w końcu organizm powie "no kodeinka w sumie spoko, ale #!$%@? z tym sulfosyfem gimbusie. Halo Żołądek, Wątroba, Dwunastnica słyszycie mnie? Execute order "66" może ćpun jeden się ogarnie, to nie są ćwiczenia" Nie ma refluxu, brzuszek nie boli i nie sracie na biało. Same plusy. #narkotykiniezawszespoko ale jednak #narkotykizawszespoko #kodeina
  • 29
  • Odpowiedz
@BlackDave nie jest neutralna, serio
Już pisałem na ten temat, lecz można łatwo zminimalizować te szkody
Koda obniża hormon tsh, badanie krwi sa da darmo, a potem dobierz leki na tarczyce i można brać opio bez problemu i szkód

Same opio jest najbardziej łatwe minimalizowaniu szkód, ale przez opinie, że niby nie szkodzi nikt o to #!$%@? nie daje

Zrób sobie te badanie i sprawdź jaki lek ci potrzeba, bo jest tabelka
  • Odpowiedz
Antek zawsze tak błyskawicznie wchodził, z taką euforią, biegałem ze szczęścia xD
Po thio zanim się rozkręci, to mnie tylko takie rozczarowanie lapalo, potem niby klepło, ale wiadomo jak to jest
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: No jak tarczyca #!$%@? to już jest praktycznie koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie w ciągu już nie jestem, ale wiadomo, jesteśmy naznaczeni już na całe życie i kiedyś mi się odpali ciśnienie chociażby widząc te wszystkie poznane młode i bardzo ładne farmaceutki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście Antek i jakaś profesjonalna metoda filtracji, a nie przez mokrą chusteczkę. Ktoś spyta, po
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: no po antku euforia, fale ciepła i szczęścia rozchodzące się po całym ciele, a thio tak leniwie wchodzi przez te godzinę i tylko ciepło jest. Czasami, raz na rok zadziała jak należy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackDave Antek jest super, wolę dopłacić do Antka, niż sulfoguwno brać
Chociaż już z 3 tygodnie nie brałem i jakoś na razie nie chce mi się, bo po ostatnich przeżyciach daje se spokój z takimi rzeczami
Teraz tylko psajko, bo alko nie lubię, a coś trzeba czasami wziąć i urozmaicić sobie życie

Ale pamiętaj, zbadać tarczyce i wtedy dobierz sobie leki przed ćpaniem, bo tarczyca robi naprawdę #!$%@? w organizmie człowieka jeżeli
  • Odpowiedz
@Nurtica antidol mi najszybciej wchodzi, nornalnie 3 minuty i już mi się uśmieszek na twarzy pojawia xD
Thio też tak mogę zrobić żeby działało w ten sposób, ale z tagu pamiętają jak pokruszone thio na pył z sokiem piłem
Rzyg poszedł xD
Jak się zmusisz, to uzyskasz to samo, ale jest naprawdę ciężko
Baaaardzo ciężko xD
  • Odpowiedz
@Roade im częściej brane, tym obniża, raz na kiedyś to nie zrobi wielkiej różnicy niby
Ale z własnego doświadczenia, osoby która ma chorą tarczyce zmiana jest ogromna, naprawdę
Biorę leki i #!$%@? się czuję, ale jak wezmę leki i potem kode, to przez około 2 dni mam "afterglow", którego nikt zdrowy nie ma
Po prostu mam złe dobrane leki i czekam na wizytę na podwyżke euthyroxu

Ten kraj to porażka ogólnie, bo
WiFoN_xD - @Roade im częściej brane, tym obniża, raz na kiedyś to nie zrobi wielkiej ...

źródło: comment_0s0DvX02ULnXXGfZA2h48OfimlUPhO5X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nurtica ja? Wiesz, ja to lubię rzadko, ale grubo
Jak brałem thio rozpuszczone, to minimum 36 tabs, bo serio noddy miałem po tym
Zjedzone nornalnie nawet w połowie mnie nie klepło tak jak rozpuszczone
Ja bym dodał jedno opakowanie więcej niż thio, bo mogą jakieś straty wyjść przy filtracji, ale będziesz zadowolona imo
Spróbuj, a się przekonasz

No i pamiętaj, zbadaj się i kup se na lewo te tabsy na tarczyce jeżeli
  • Odpowiedz
@Roade szczerze to się aż tak nie znam, nie chce ci głupot mówić czy masz ok
Pójdź do lekarza, zwykłego rodzinnego, on na pewno Ci powie, bo w końcu on kieruje ludzi do endokrynologa
To zajmie Ci chwilę, a będziesz w 100% pewny opinii, ja ci niestety w tym nie pomogę, bo coś źle powiem i cie na sumieniu będę miał xD a tego bym nie chciał
  • Odpowiedz
@Nurtica 4 paki Antka i mam noddy i błyskawiczne wejście xD
Ale weź poprawkę na to, że ja to naprawdę rzadko biorę i zawsze mam zerową tolerke, więc to troszkę kwestia indywidualna
Jak robisz to częściej i ufasz sobie, że 5 cie zrobi, albo tfu tfu 5 pak thio rozpuszczonych, to wal

Ale uprzedzam, jeżeli będziesz rzygać po thio w płynie na swój nowy dywan, to nie miej mi za złe xD
  • Odpowiedz