Wpis z mikrobloga

@Revmir:

Gościu jest aż przerysowaną karykaturą typowego korwinisty xD Taki wygląd porszemonów właśnie jest.


To ta słynna #lewackalogika ? Kolo jest "przerysowaną" i "karykaturą" - czyli w żaden sposób nie wygląda jak typowy korwinista. A dalej "taki wygląd porszemonów właśnie jest".

Poza tym podoba mi się wiązanie wyglądu ze słusznością poglądów. Teraz wystarczy mi znaleźć śmiesznie wyglądającego lewaka, żeby dowieźć, że to co tam sobie gada np. Žižek to gówno i
To ta słynna #lewackalogika ? Kolo jest "przerysowaną" i "karykaturą" - czyli w żaden sposób nie wygląda jak typowy korwinista. A dalej "taki wygląd porszemonów właśnie jest".


@angor86: nie, wcale xD Poza tym napisałem

bynajmniej nie chodzi mi tu tylko o zewnętrzną aparycję


ale widzę, że czytanie ze zrozumieniem u was wszystkich leży.

Poza tym podoba mi się wiązanie wyglądu ze słusznością poglądów. Teraz wystarczy mi znaleźć śmiesznie wyglądającego lewaka, żeby
@Revmir:

ale widzę, że czytanie ze zrozumieniem u was wszystkich leży.


Wskaż mi w swoim poście na start kawałek, który wskazuje na to, że nie chodzi ci o wygląd.

bijesz chochoła. A taką logikę jak przedstawiasz to zaprezentowali kilka dni temu właśnie alt-rightowi troglodyci.


Przedstawiam twoją logikę. I zgadzam się, takie prostackie osobiste wrzuty są domeną idiotów.
Btw @rzuberbozy wrzucił kiedyś dane, że w tych środowiskach jest duża nadreprezentacja inceli:
https://www.wykop.pl/wpis/39783549/zero-zdziwienia-dla-redpill-owcow-z-tagu-przegryw-/
Korwinizm - ideologia przegrywu i zemsty na społeczeństwie. Zresztą to żadna nowość dla kogokolwiek, kto obserwuje ich aktywizm (mówię tu szeroko o libertardach) w internecie. Ta sama zbieranina co amerykański alt-right. Patrząc na to, jak powszechne w tym środowisku jest nawoływanie do nienawiści czy przemocy, u nas też może się to w niedługiej perspektywie skończyć źle.. Dlatego trzeba
@rzuberbozy: @Revmir:
To bardziej chodzi o aspekt sekciarski.

Może i jesteś 20-30 letnim prawnikiem, wyglądasz...no cóż wiadomo jak, i masz gownoprace pomimo że jesteś inżynierem (znam taki przypadek) i zasadniczo twoje perspektywy życiowe są marne no ale....

Ale jednak jesteś lepszy niż 95 proc głupków jak Pan Janusz powiedział bo jesteś szlachetny swoją mądrością.

Ostatecznie to taki sam mechanizm jak ruski bez butów glodujacy za to że Wielka Rosja wzięła
Każdemu przegrywowi poleciłbym bycie feministą i szacunek do kobiet, zamiast mizoginizmu. Może wtedy by nie lecieli na ręcznym większość życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rzuberbozy: Ale, że niby szanować p0lki ( ͠° °) ?
@Revmir: o lol, to się robi coraz śmieszniejsze.

wskazuje na to treść filmu i mój komentarz


"treść" filmu to jakaś muzyczka, głupio zmontowane zdjęcia i całe dwa komentarze wrzucone na (tak na oko) mniej niż dwie sekundy. Twój komentarz to tylko tekst o wyglądzie.

a to że czegoś nie kumasz to nie moja wina.


No nie. Jeśli nie potrafisz się wypowiadać tak, żeby to było zrozumiałe to jest to już twoja