Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Bunch przyjmując że osoba C to ta która mówi prawdę, wychodzi na to, że osoba B mówi raz. Prawdę a raz nieprawdę, wtedy osoba A musi okazać się ta co zawsze kłamie. No i osoba A klamkę na temat osoby który mówi raz prawdę a raz nie, że jej zdaniem ona jest tą która zawsze mówi prawdę
  • Odpowiedz
@Anoia: Też napisałam taki koemtnarz ale pies jest pogrzebany w interpretacji wypowiedzi B - "A nie kłamie". Jeśli ona się tyczy tylko tego dialogu to wtedy ta opcja B prawda, C kłamca a A raz tak raz tak też by wchodziła w grę. Ale "A nie kłamie" można też interpretować jako to, że A nigdy nie kłamie. W ogóle. Ergo, mówi prawdę zawsze. I wtedy ta opcja nie działa.
  • Odpowiedz
@Bunch:
Nie wiem czy zdanie wypowiadane przez B odnosi się do tej konkretnej wypowiedzi A czy ogólnie do A. Jeśli do tej konkretnej to możliwe jest np:
C - zawsze kłamie
A - raz mówi tak raz tak (akurat mówi prawdę)
B - zawsze mówi prawdę.

Jeśli zdanie B odnosi się do całokształtu to znaczy że obaj A i B muszą kłamać więc C mówi prawdę, czyli A zawsze klamie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Anoia złożyłem takie rozwiązanie by jak najmniej trzymać w pamięci bo kiepsko mi to wychodzi. Akurat trafiłem że takmkze być jantucu kombinacji ci za dużo nie spamietam (jest dużo zależności jakie trzeba pamiętać)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bunch: oho widzę po drugim zdaniu że było pite ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale Mireczki już Ci wszystko rozpisały więc możesz błyszczeć wiedzą tej tinderdamie ;)
z fartem!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bunch: oho widzę po drugim zdaniu że było pite ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale Mireczki już Ci wszystko rozpisały więc możesz błyszczeć wiedzą tej tinderdamie ;)

z fartem!nic nie było pite, pisanie na telefonie jest do kitu. Zaciekawila mnie ta zagadka. Nie ma tu drugiego dna
  • Odpowiedz