Wpis z mikrobloga

brakuje mi PO do skladu endgame i sa 3 opcje, srodek obrony to skaly Ramos TOTY + VVD POTY

w sumie to dalej bedzie sklad, ktorym zagram moze kilka meczow, a bardziej jara mnie zrobienie "drugiego" skladu xD

byloby milo gdybyscie w kilku slowach swoj glos uzasadnili, zebym wiedzial co i jak

#fut

Kto na PO do składu endgame?

  • Da Costa 92 TOTS na 8 zgrania 14.7% (5)
  • Walker 93 Futties na 10 zgrania 29.4% (10)
  • Dumfries 90 TOTS na 10 zgrania 55.9% (19)

Oddanych głosów: 34

  • 8
  • Odpowiedz
@iti1986: Mam podobny dylemat - między Dumfriesem, a Da Costą. Teraz gram Dumfriesem i jest solidny, duży, potrafi bronić i podać, ale chciałem wrzucić do składu za Vieire Goretzke i zmienić Dumfriesa na niemieckiego murzynka.

Według wielu oboje są bardzo porównywalni i są w top2 obrońców w fifie. Walker umarł w tej fifie wraz z wyjściem Ifów Lali/Cancelo. W tamtej edycji prosi grali jego złota wersją nawet w endgame składach, w
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: ja chce wrocic do Vieiry z Goretzki i nie majac ani jego ani Havertz (med/med jest jego problemem), Da Costa ma wtedy 8 zgrania i nie wiem czy bedzie duza roznica

mowilem Walker 93, nie zwykly :D gralem chwile i bylem zadowolony, ale czuc, ze Da Costa jest od niego po prostu lepszy

Dumfries ma balans oceniony na 68 - czuc to w grze? Da Costa ma 76, ale kompletnie
  • Odpowiedz
@iti1986: Wiem, że 93, ale zachowuje się na boisku tak samo jak zwykły, ma lepsze staty, a wielu narzekało na zwykłego. Ale nie mam tego Futties, więc go nie oceniam xd

Zależy co robisz bocznymi obrońcami. Dumfries u mnie głównie broni i wyprowadza piłkę, jak robi jakiś rajd to się bardzo dobrze zastawia, bo ma dużą sylwetkę, ale głównie jest od bronienia. Jak chce się przelecieć obrońcą do przodu to przerzucam
  • Odpowiedz
@iti1986: chyba da costa mi sprawia najwiecej problemow. Dumfries mu duzo glosow i troche mnie dziwi bo wyglada na mocno betonowego ale sam nim nie gralem wiec sie nie wypowiem. Obydwoje sa bardzo tani wiec mozna potestowac w razie co
  • Odpowiedz
@iti1986: podobni są, ale jakbym miał wskazać lepszego to bym wybrał da coste. Tzn no jest odrobinę lepszy, ale wolałbym jednak 10 zgrania i dumfriesa. Kosmetyczna różnica między nimi
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: boczni obroncy tylko bronia, glowek nawet bronil poprzednik Walkera i Da Costy - Aurier
jak potestujesz to daj znac :)

na CDM mialem duet Gullit & Vieira, Gullit wspieral atak, Vieira zostawal z tylu, a jak zagralem kilka meczow Goretzka to tez byl wszedzie (w defensywie swietny i zwinny, potrafi kapitalnie sie ustawic), ale jednak zbyt czesto uciekal mi do przodu, przez co Gullit mial wiecej do roboty i tym
  • Odpowiedz
@iti1986: dopisałem wyżej, wolałbym jednak dumfriesa na 10 bo pewnie wychodzi to samo, a jednak 10 ładniej wygląda haha. Obaj są mega mocni, będziesz zadowolony kogo nie wrzucisz. Z drugiej strony Niemiec kosztuje 1/4 ceny chyba :p
  • Odpowiedz