Wpis z mikrobloga

Ten moment kiedy masz super pomysł na transfery ale nie chcesz dostać ujemnych pkt a zarazem boisz się, że w przyszłości ceny zawodników, których chcesz wrzucic do składu wzrosną i nici wyjdzie z tych transferów, ehh
życie fplowca jest cieżkie
#fpl
  • 7
  • Odpowiedz
@Maklerio A ja się nie martwię na razie różnicami cen, bo jakby co to wywalam Frasera, kupuje jakiegoś pomocnika za 5-6mln i będzie kasa na inne pomysły transferowe.
  • Odpowiedz
@piotrek07: Ja rok temu byłem mocno sceptycznie nastawiony do transferów, które wymagają jednak minusowych pkt (-4) i przez to, że tak czekałem straciłem paru zawodników ze względu na zmiany cen (A paru w przyszłości fajnie punktowalo)
Teraz boje się, że znowu ten sam bląd popełnie.
Niby wpadło 91 pkt za tę kolejkę więc te 4 pkt aż tak mocno nie powinny chyba zaboleć ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Maklerio A ja za dwie lub cztery kolejki wymienię Kinga i Calvert-L na Rashforda albo Wilsona. Chociaż, jeszcze pewnie kilka razy zmienię zdanie;) Ale nie chce brać -4 bo to często są pochopne decyzje.
  • Odpowiedz
@Maklerio Eee tam, cena wzrośnie o 0.2 A ja na Fraserze zaoszczędze 1-2.5. Zresztą, nie wiem jeszcze co zrobię, ale będę się starał w tym sezonie robić transfery co druga kolejkę, łatwiej mi wtedy zrobić sensowny manewr.
  • Odpowiedz