Wpis z mikrobloga

Udaję, że nie mam aplikacji Whatsapp.

Dlaczego?

Ludzie z pracy wysyłają innym ludziom z pracy takie #cringe obrazki, czasami memy, różne filmiki #grazynacore i #januszcore. Ja tej żenady nie mogę rozchodzić i w ogóle tego nie odpalam, żeby później o tym nie rozmawiać, bo musiałbym iść do Częstochowy, żeby to rozchodzić. Oni bawią się przy tym setnie a ja zapadam się pod ziemię.

Jeśli chcecie, to odczytam te dziesiątki zaległych wiadomości i powrzucam co gorsze tutaj.

Plusuj jak chcesz, żebym zawołał

#heheszki #truestory #pracbaza
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FELIX90: Ooo, humor jednej z grup nauczycielskich, do których należę. Gdyby nie to, że czasem pojawiają się tam cenne dla mnie informacje (bo starsze panie z doświadczeniem mają większą wiedzę ode mnie w tej całej szkolnej biurokracji), to już dawno bym stamtąd uciekła.
  • Odpowiedz
@FELIX90: też tak zrobiłam w byłej pracy. ciągle nie miałam miejsca na apkę w telefonie xD u mnie jeszcze oprócz takich memów wysyłały sobie "śmieszne" filmiki. póżniej niestety założyły grupę na messengerze i tam mnie już dodały( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FELIX90: znam to uczucie. jeden typ ode mnie z pracy próbował robić podejście do wysyłania mi takiego "newslettera", ale nie skomentowałem nawet. to było jakieś wideo z cyckami ¯\(ツ)_/¯ powiedziałem mu w pracy potem, że nawet nie obejrzałem tego bo spodziewałem się po nim że zaraz jakieś #!$%@? wyskoczą, co go chyba zachęciło bo znowu coś wysłał, znowu bez komentarza. potem jeszcze jak było załamanie pogody to wysłał niby
  • Odpowiedz