Wpis z mikrobloga

@DJtomex: odlew z #!$%@? stopu vs kute. W sumie odlane metodą wirową że stopu A356. 2 są jak najbardziej spoko. Kute że stopu 6061 to już najwyższa półka jakościowa ale i cenowa. Poza tym parametry: komplet w dwóch szerokościach to na dzień dobry parę stowek w górę. Co daje dobra jakościowo felga: ja na swoich brabusach wpierdzieliłem się przy 80 w próg i skończyło się na wyważaniu, znajomy randomami zrobił to
@DJtomex: Przede wszystkim lepsze felgi są lżejsze i wytrzymalsze. Na niezłych felgach przeleciałem przez krawężnik przy około 70 km/h, jedynie na jednej rant się zgiął, po wyprostowaniu i wyważeniu wszystko ok, a chińczyki potrafią pęknąć przy o wiele słabszych uderzeniach. Im lżejsze koła tym zawieszenie lepiej pracuje, zapoznaj się z pojęciem masa nieresorowana.
Do tego oczywiście dopłaca się za wzór i rozmiar.
@DJtomex: mało robię kilometrów, ale przebiegi te same robiłem na bbs i te same w ten sam sposób na chińczykach które kupiłem 2 lata temu.

Nic im nie jest, nie rozpadły się. Może mam szczęście, może nie, zaryzykowałem. Na oryginał mnie nie stać (kilkanaście tysięcy), to mam podróbki, ale bez logo/oznaczeń itp :)