Wpis z mikrobloga

@chuckd: caly tydzień na dziko, w tym 1 noc na christanso (prom z gudhjem). w hamakach z tarpami. Troche podwiewa ale izolacje mamy ok. Jest aplikacja shelter gdzie jest spis wszystkich darmowych altanek do spania. Kolo niektorych ubikacje i prysznice. Polecam snogebek. Tam jest altanka z widokiem na morze
  • Odpowiedz
Polecam snogebek


@Bdzigost: Znam Snogebaek dość dobrze - w którym miejscu jest ta altanka? Gdzieś w okolicach tego parkingu przy plaży (za portem i za wędzarnią)?

Fajnie, że jesteście zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bdzigost: zaciekawiłeś mnie :) Zainstalowałem apkę o której mówiłeś i... nie kumam jej za bardzo :) W Snogebaek jest na mapie zaznaczony jeden "shelter" praktycznie na plaży za portem (czyli w stronę Nexo). A przy ulicy o której pisałem (prowadzącej do parkingu nad plażą jeszcze bliżej Nexo) jest zaznaczone jakieś zielone drzewko z podpisem "Legeplads Snogebaek" - co oznacza ta ikona drzewa?
  • Odpowiedz
@chuckd: legeplads to place zabaw. Ogolnie jest trochę niejasności, ale z grubsza miejsca się zgadzają. Można też podróżować opierając sie na oficjalnej stronie duńskiej traktującej o darmowych schronieniach, ale to jest bardziej żmudne, a efekt ten sam. Apka plus pytanie ludzi daje zadowalający efekt. Reasumując, apka ma swoje wady, ale lepszej opcji nie znam.
  • Odpowiedz
@Bdzigost: Spoko - ja pytam raczej z ciekawości :) Zastanawia mnie też, jak dajecie radę w samych hamakach? W nocy temperatura spada do 12-13 stopni - jesteście tacy zaprawieni, czy macie jakieś grube śpiwory? Szczerze podziwiam.
  • Odpowiedz