Wpis z mikrobloga

@iti1986: mówisz? Niby ten goretzke bardzo fajny, ale no ikona to ikona xD żałuję że alaby nie zrobiłem, ale już po ptokach
I trochę cruyff mnie zawodzi. Za miękki na spo, a już rzadko gram na 2 napastników, trochę żałuję że eusebio nie zrobiłem w jego miejsce :p
  • Odpowiedz
@flexx: tak też chyba zrobię. To już będę mógł na pełne zgranie wsadzić każdego za pogbe. Nie żebym go ze składu wyrzucal, bo kozak ale czasem męczy jego wolne tempo i chcialoby się kogoś szybszego
  • Odpowiedz
@flexx: myślałem, żeby zrobić Blanca, ale lenistwo podpowiedzialo żeby kupić militao xD kurde to już tam choćbys chciał coś zmienić to nie ma co xD
  • Odpowiedz
@bart0sz sam to rozwiązanie potestuje w kilku meczach, no i grałem w drafcie 4222 i mi się bardzo spodobało, że jest tam dwóch napastników przy dwóch spo-skrzydlowych
  • Odpowiedz
@bart0sz no i jeszcze mam Pogbe na tego środkowego SPO, ale najbliżej mi do grania 4222 z Cruyffem obok grubego, Eusebio i Richarlison po bokach,, bo mi się spodobało
  • Odpowiedz
@flexx: mam właśnie obu i zmieniłem da coste tylko dlatego, że militao wyleciał za Luiza, przez co vvd stracił zgranie.
@kowi1910: wcześniej miałem Marcelo toty, ale zrobiłem Alexa z myślą o tym, że pewnie jeszcze cr7 wleci do składu to będzie miał już z kim się zgrać. Militao jest świetny, varane toty też brałem pod uwagę, ale 1.7kk za obrońcę to przesada. Myślę, że pewnie niewielka różnica między
  • Odpowiedz