Wpis z mikrobloga

@kowi1910: a edersona nie zmienię. Za bardzo się przyzwyczaiłem do jego fenomenalne tempa. Grałem trochę draftow ostatnio i miałem de gea toty, schmeichela 93, yashin 95 czy vdsa w różnych wersjach i no z przyzwyczajenia dużo wypuszczam bramkarza i wychodzi tak, że tam gdzie ederson już by wjeżdżał w piłkę tam reszta dopiero jest w pół drogi co kończy się lobem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flexx: możliwe mi nie leży i tyle, pogralem nim chwile i sie zupelnie nie wyroznial /nie wynosil na tej pozycji. To samo mam z pogba ktorym sporo ludzi sie jara a ja nie rozumiem jego fenomenu, zwłaszcza na cdm gdzie jest ustawiany - lepszy imo jest juz zloty fabinho.
@andek980: ja dumfriesa tak czesto widuje
  • Odpowiedz
@Pablot: To dziwne, ja w 1 na poziomie 2200 spotykam na przemian praktycznie tylko Dumfries/DaCosta. Zapomniałem ze istnieje TAA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pablot: Żeby nie było, TAA to super karta ale to czym odstaje od tej dwójki to fizyczność i gra w powietrzu. Mamy taką fife gdzie na topowe składy musisz dominować w powietrzu bo inaczej to rozjadą Ciebie tornadami. Gdyby nie ta meta to pewnie bym grał na bokach TAA i Marcelo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pablot: zgodzę się z tym Pogba. Futbin pokazuje, że najczęściej biega z shadowem, a na cdmie się straszliwie marnuje. Zrobiłem z niego spo w 4231 i sp w 41212 i o ile w pierwszej formacji trochę tempem odstaje, o tyle w drugiej co chwilę coś strzela. Deadeye mu dałem, bo wykończenie inaczej kuleje. A przydałby się jakiś hunter
  • Odpowiedz