Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mam ulozony w glowie plan na kolejny rok szkolny, zeby mnie nie gnebili. Ze wzgledu na swoja wage bede #!$%@? od dzis na sile 5 sytych posilkow dziennie, bo grubasa, albo chociaz nie patyka to troche beda sie bali, albo chociaz bedzie respect. Bo ja bym nawet jakas rzezbe jebnal, bo cwiczenia mi ladnie ida, ale chyba nie ma sensu kiedy wazy sie 50kg.. no i zmienie nastawienie na bardziej przebojowe, ale tez bez przesady, bo bedzie beka jak #!$%@? jak przegryw bedzie sie stawial albo powie do kogos "#!$%@?" haha, takze trzeba uwazac z tym. I tak gnebia mnie w technikum, wielce D O R O S L I L U D Z I E... #przegryw
  • 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bolek122: groźnie, ja mialbym ciezko chodzic na silownie bo nie mieszkam w miescie i mam do niego dosc daleko, poza tym mam fobie spoleczna, takze jak juz to wolalbym w domu cwiczyc
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziewczynybeztabu: a ktos dokuczal Ci przez wage? Bo ja np nigdy, ale to #!$%@? nigdy w zyciu nie powiedzialem nikomu grubemu w twarz, ze jest gruby, albo nie nasmiewalem sie z niego, ze hehe grubas, turlaj sie, w drzwiach sie nie zmiescicsz czy cos. A ze mnie to sie #!$%@? cale zycie nasmiewaja ze patyk #!$%@?, ze ohoho ty to bys temu #!$%@? co nie anon? Ohoho ty to dasz rade