Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od małego byłem bardzo atrakcyjny, pech chciał że rok temu kiedy to miałem 20 lat zaczęły mi wypadać włosy. Wydałem bardzo dużo pieniędzy na różne zabiegi mezoterapie i inne pierdoły. Oprócz wielkich zakolaków mam spore place na całości górnej głowy, jedynie wyrasta mi kita z przodu. Odkąd kilka znajomych dziewczyn w stanie nietrzeźwości powiedziało mi ze strasznie niekorzystnie wygladam przez to łysienie to nabawiłem się mocnych kompleksów. Straciłem motywacje zeby cokolwiek robic, do dziewczyn dygam sie zagadac bo juz nie patrza jak kiedys, nic mi sie nie chce, a w lustro to już spojrzec nie moge taki zakolak ze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motywacja #lysienie #zakolaki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale zgoliłeś się na łyso czy nie? Skoro masz gniazdo to oczywiste jest że wyglądasz znacznie starzej. Będziesz miał trochę więcej lat to zrobisz sobie przeszczep, a teraz na łyso. Jeśli jesteś atrakcyjny, to myślę że nawet z łysiną będziesz ok. Ubędzie w skali ruchensztajna ale i tak nic lepszego nie zrobisz.
  • Odpowiedz