Wpis z mikrobloga

Wymiękam. Na dzisiejszym filmie Kierownika (od 8:00 minuty) jakiś pan obwieszcza, że jedzie na zawody do Korei cytat: "dzięki bezdomnym", bo Ty (do Jacka Kurzątkowskiego) jesteś sponsorem mojego wyjazdu. Napis w tle filmu wyjaśnia, że sponsorem nie jest Kierownik, tylko JtO.

Czy ktoś mi pomoże to ogarnąć? JtO to nie jest część nazwy działalności gospodarczej prowadzonej jednoosobowo przez Kurzątkowskiego? WTF?

Ciekawe czy bezdomni są zadowoleni z tego, że umożliwili Panu Norbertowi wyjazd po medal do Korei.

Albo ja jestem jakaś niedostosowana, albo właśnie osiągamy maximum żenady w wykonaniu Jacka Kurzątkowskiego.

#jaktoogarnac
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HannibalSmyth: hehe no pewnie by tak było. Jacek woli się nie kompromitować i jak to on ma w zwyczaju poprostu stchurzyl. Niestety brakło testosteronu a dusza fajtera pojechała na długi urlop. Jaca nie pierwszy raz ucieka przed porażka, #!$%@?ł już do UK przed rozprawa Magdy. Od dawna ucieka przed niewygodnymi pytaniami widzów. Zwykły tchurz i manipulant, ale my to już wiemy od dawna.