Wpis z mikrobloga

@mat1989: No, mogliby :D

Oglądałeś mecze Śląska w tym sezonie? Oni rzeczywiście wyglądają tak dobrze i mają szanse to utrzymać? Zastanawiam się, czy brać kogoś z ich defensywy, czy te punkty już uciekły i będzie tylko gorzej.
@seann: oglądałem 2 i mi się ich obrona podoba, nawet myślę czy Celebena nie wrzucić do składu lub Stigleca, chociaż ten pierwszy to ma jedynie szanse na punktowanie po rożnych, a i żółte może złapać, no a teraz z Lechem to chyba mieli 20 strzałów na swoją bramkę i padła tylko jedna bramka, Putnocky naprawdę świetnie interwencje i raczej pozostanę przy nim póki co, dla mnie lepsza forma niż Kuciak czy
@mat1989: Dzięki. Ja chcę teraz wywalić Petraska i być może również Harta (chociaż Lech ma w miarę łatwe mecze teraz, więc nie wiem). Planuję wziąć za nich po jednym defensywnym zawodniku Pogoni i Śląska. Stipica od początku sezonu wygląda fenomenalnie i chyba jego wybiorę.
@seann: nie no, Petrasek jak i Rozwandowicz mają największe szanse na punktowanie w swoich teamach na tle pozostałych obrońców, ale zapewne z żadnego meczu nie wyciągną czystego konta, więc lepiej stawiać na innych
@mat1989: No, ja wziąłem Petraska na początku ze względu na jego ofensywny potencjał + liczyłem na to, że może Raków będzie czarnym koniem, ale na razie bardzo słabo to wygląda z ich strony, a nie opłaca się mieć zawodników z przegrywających drużyn, bo te 2 pkt za zwycięstwo to wbrew pozorom bardzo dużo.