Wpis z mikrobloga

Ja trochę rozumiem już o co chodzi @Amelcio z tym #teloscoin. To nie jest tak że znalazł sobie kolejny scam i w niego wierzy. W sumie to bardzo sprytne co on robi. Na tym swoim discordzie ma ekipę kilku osób i wspólnie się w to załadowali a teraz ostro to promują. To nie jest aż tak głupie jak się wszystkim wydaje. To shit który ma minimalny vol, kapitalizację i prawie nigdzie nie jest listowany... ale o to w tym chodzi. Nawet mają jakąś społecznosć, która aktywnie robi wpisy na medium itp. promując to. Tu nie chodzi o to że ten shit jest jakis rewolucyjny, lub ma jakieś genialne rozwiązania. Tu chodzi o to że grupa ludzi aktywnie stara się wypromować bardzo niszową krypto, która nie miała żadnego ICO, przez to nie jest znana, listowana i jest bardzo mało znana. To co oni robią jest mądrzejsze niż większosć frajerów pakujaca się w jakieś góna, które już są popularne. Jakieś shity na których tracą po 99%. Spójrzcie na to w ten sposób. Przeciętny shiciar wszedł w scam i stracił na tym 99%. Amelcio wszedł w takie gówno, ale mają wyjątkowo dużą ekipę, która aktywnie stara się to promować. Tak samo jak inni shiciarze mogą na tym stracić znów 99%, ale potencjał wzrostów mają nieporównywalnie większy jeżeli by im isę to udało choć troche wypromować. Mnie isę to podoba co oni robią. To całkiem sprytne. Oczywiście szanse mają marginalne, ale jak taki amel ma tego np. za 1k$ i uda im się to minimalnie wypromować to może łatwo kilka tys % na tym zrobić, albo nawet więcej. Wszystkie shity lecą na dno. Teloscoin i @amelcio to dużo lepszy pomysł niz inwestowanie w setki innych gówien. Na nich to shiciarz isę cieszy jak mu odbije 20% a i to jest raczej unikalne. Z tego względu mi isę tyo podoba. Życzę im sukcesu. Mądrzejsi niż reszta shiciarzy z tego tagu. Dlatego nie będę po nim jechał, podoba mi się to. Niech wypromują i zarobią. Masę energii w to wkładają. Śmiejcie się z nigo shiciarze. Wy macie rekt zagwarantowany na na bank i dużych wzrostów nie uswiadczycie a i tak wszyscy weszliscie w gówna juz dawno temu i jak jesteście na -99% to po odbiciu nawet o 100% (co jest juz nierealne) będziecie na -98%, bo większosć z was nie weszła teraz, tylko dawno temu. Amel was zaorał inteligencją....

#kryptowaluty #teloscoin #masternode
źródło: comment_tw8OdhoVe3OQdtcp02is2mwPOJDBMauz.jpg
  • 14