Wpis z mikrobloga

#komputery #konsole #kiciochpyta
Co wyjdzie lepiej i taniej? Gotowy zestaw komputera do gierek, samodzielne składanie przez zakup części na morelach czy jednak ukłon w stronę konsoli, np. Xboxa one S (do którego mam nawet pada, bo kupiłem z myślą do gry na starym kompie)?
  • 12
  • Odpowiedz
@Socyn: rozumiem, no to już sam musisz wybrać. Albo PS gdzie grasz w najlepsze gry dostępne tylko na tej konsoli (exclusives - god of war, last of us - wszystko czego zazdroszczą gracze PC) albo xbox gdzie kupujesz abonament, w którym dostajesz 200 gier do grania (gamepass).
  • Odpowiedz
@Socyn: oczywiście, że konsola wychodzi początkowo taniej. Dajesz +/- 1500 pln i masz wszystko co trzeba. Kompa za tyle ani nie złożysz, ani gotowca nie kupisz. W zasadzie 1500 to kosztuje dobry monitor. Jednak wszystko rozbija się o ilość gier, bo przeciętnie gra na xbox/ps kosztuje te 200pln czyli jakieś 50-100 więcej niż to samo na PC. No i przeważnie wersje na PC są nieco lepsze graficznie - jak ma się
  • Odpowiedz
@Griffith: no nie znam się i nie muszę xD patrzyłem wykaz oferowanych gier przez tę usługę i nie ma tam nic, co by było warte tych hajsów.
  • Odpowiedz