Wpis z mikrobloga

Niedziela, czas na zuberka i trochę spokoju w zaciszu kameralnego zakątka Osowej.
NOPE #!$%@? KOMBAJN ODPALILI W NIEDZIELE O 17:30 I SIE SPUSZCZAJA NAD ZBIORAMI, JESZCZE #!$%@? TRAKTOR ZEBY SOBIE POCHODZIL NA JALOWYM NO BO PRZECIEŻ KOMBAJN WCHODZI NA OBROTY I LADUJE TO ZBORZE DO #!$%@? ZBIORNIKA ZA TRAKTOREM, STOJA W 5CIU I SIE GAPIĄ NA TEN PROCEDER.
JUZ #!$%@? ZAORANE PSEUDOPOLE Z PLONAMI DO #!$%@? BO NA #!$%@? KOMU KAWALEK PSZENICY OSRANEJ PRZEZ TONE PSÓW KTORE CODZIENNIE TU WYPROWADZAJA #!$%@? #gdansk
P.....i - Niedziela, czas na zuberka i trochę spokoju w zaciszu kameralnego zakątka O...

źródło: comment_LVwBq6sbr6MfusbJOiyiWwRMVcS2oVfO.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@MolibdenowyTadeusz ja nic nie wybudowałem, to są mieszkania. Oni i tak biorą i #!$%@? te plony bo to jest tak zasyfione że #!$%@?. Ja rozumiem, że pole i trzeba robić, żeby dotacje były, ok, ale wczoraj był cały dzień #!$%@? czy coś, a nie że #!$%@? w niedzielę o 17:30 rozpoczynają ORANIE POLA NA POL ZBIORNIKA W KOMBAJNIE. TO JESZCZE NA OPALOWCE JEZDZI BO #!$%@? JAK #!$%@? I TLUMIKA NIE MA BO
  • Odpowiedz
  • 0
@mapixxx zresztą to i tak zbiory na pasze są, zniszczone w #!$%@? a on zgarnął od #!$%@? hajsu za kawałek pola bo się deweloperowi jebnelo w obliczeniach i sprzedał kawałek działki za cenę apartamentu w centrum miasta
  • Odpowiedz
  • 0
@Da_R_ecky ty to są plony na paszę, koleś #!$%@? na OPALOWCE #!$%@? kombajnem żeby zebrać psie gówna z kawałka pola które trzyma dla dotacji. Na tych blokach zrobił interes życia bo się deweloperowi jeblo w obliczeniach i musieli za zaporowa cenę odkupić kawałek pola, bo bloki siadły i 5m w jego pole zachodziły. I to nie jest wieś ani dzielnica rolna #!$%@? tylko zwykła prowincja.
  • Odpowiedz
  • 0
@KapitanSoS no łatwo ci tak #!$%@?ć, ale to nie jest wieś, tylko najszybciej budująca się dzielnica Gdańska, także ten, nie kupiłem mieszkania przy polu uprawnym na wsi, tylko na rozwijającym się osiedlu. Nie mam pretensji że on swoje robi, tylko mógłby to robić o bardziej humanitarnej godzinie, biorąc pod uwagę, że jeszcze jeździ na oleju opałowym i ten kombajn to OTUE podwoził na wybory chyba za PRL-u. Żyjmy i dajmy żyć innym.
  • Odpowiedz