Wpis z mikrobloga

@Kempes: O ile rozumiem i popieram tych, którzy walczą o równe prawa i równe traktowanie, i jestem przychylny samej idei marszów równości i akcji antydyskryminacyjnych, o tyle obecne na marszach i paradach równości akcje niektórych aktywistów takie jak wciskanie tęczy wszędzie gdzie się da (nawet do symboliki Polski Walczącej), prowokowanie ludzi wierzących, profanowanie symboliki religijnej, machanie obrazkami tęczowej Maryi, parodiowanie mszy, przebieranie się w stroje drag queen czy brodatego umalowanego
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie przenoszę. Zwracam tylko uwagę na to, że przenoszą to ludzie będący przeciwnikami marszy równości i "ideologii" LGBT. Bo co z tego, że zdecydowana większość uczestników marszy równości wygląda zwyczajnie i zachowuje się dobrze, skoro prawicowe media i tak pokażą tych najbardziej kontrowersyjnych, skrajnych i radykalnych uczestników? Najlepiej w ogóle nie dawać powodu ani propagandowego paliwa konserwatystom. Gdy się o coś walczy, to trzeba walczyć mądrze i skutecznie, żeby
  • Odpowiedz
@Brzozq: Nie jestem prawakiem. Już mówiłem, że nie przydzielam się do żadnej z tych grup, bo mam różne poglądy w zależności od kategorii na przykład w sprawie energetyki popieram elektrownie jądrowe. Z kolei w kwestii polityki międzynarodowej popieram zwiększenie wpływów Unii Europejskiej. W kwestii ochrony środowiska mam właśnie dość lewackie poglądy. Polecam ten stan. Nie podążasz ślepo za żadną partią czy grupą tylko popierasz tych, którzy popierają najwięcej z tego
  • Odpowiedz
@Kempes: żaden z was wykopki nie powiedziałbymu nic złego na jego temat prosto w twarz( ͡° ͜ʖ ͡°)w ułamek sekundy zostalibyscie poskladani, taki was marny obraz( )
  • Odpowiedz