Wpis z mikrobloga

via Android
  • 8
@zakowskijan72 Ale w Płocku zachowywali się GORZEJ od manifestantów. To samo tyczy się poprzedniej parady. Czy HETEROSEKSUALNA parada noworoczna w Argentynie tak samo ciebie oburza?! LoL ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kempes

@J-Roc Czy tak samo rzygać ci się chce na widok leworęcznych? To przecież tak samo "nienaturalne".


Nie napisałem że mi się chce rzygać na widok osób homo tylko na widok homo propagandy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Leworeczni z tego co wiem to nie robią żadnych parad ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@J-Roc Ale leworęczność ma takie samo podłoże jak orientacja seksualna. Swego czasu też próbowano to leczyć, jak niektórzy chciałoby to robić z homoseksualistami w XXI wieku...
A na czym ta tak bardzo magiczna homopropaganda polega?! Wczorajszy marsz równości ciebie, a rączkę oglądanie go, wywoływał u ciebie wymioty? Takie same wymioty powoduje może u ciebie myśl o seksie oralnym z kobietą?! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zakowskijan72 Ale co to ma z wspólnego z tym co napisałeś na początku, że "walka jest o prawa osób homoseksualnych, ale wcale nie musi tego oznaczać" to ja nie mam bladego pojęcia. Na jakieś płycizny intelektualne z argumentacją wypłynąłeś...
  • Odpowiedz
  • 2
@Kempes

@J-Roc Ale leworęczność ma takie samo podłoże jak orientacja seksualna. Swego czasu też próbowano to leczyć, jak niektórzy chciałoby to robić z homoseksualistami w XXI wieku..


A czy ja gdzies napisałem że ma inne podłoże? Swoje urojenia zostaw dla siebie ( ͡~
  • Odpowiedz
napisałeś na początku, że "walka jest o prawa osób homoseksualnych, ale wcale nie musi tego oznaczać"

@Kempes: To co napisałeś to jest typowe kur**ące logikę pocięcie i odwrócenie sensu tego co napisałem:

To, że LGBTbezP MÓWI, że walczy o prawa osób homoseksualnych wcale nie oznacza, że to robi

Ponieważ uciekasz się do tak niskich i brudnych chwytów dalsza dyskusja z Tobą wydaje mi się bezcelowa, zatem miłego dnia życzę.
  • Odpowiedz
@J-Roc:

Na organizowaniu marszow


A co ci przeszkadzają marsze? Chodzi o blokowanie ruchu drogowego, bo jesteś zawodowym kierowcą? Biegaczy, którzy organizują biegi uliczne "co tydzień" też tak wytykasz palcami i nie lubisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w filmach to niech gra sobie kto chce, najwyżej się nie sprzedadzą i producenci pójdą z torbami. Poza tym, nie musisz takich ilmów oglądać, masz prawo wyboru.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Ja nie ucikam, tylko próbują poznać twoje argumenty, których ty nie podajesz. Jak mam się odnieść w dyskusji z tobą, skoro nie podałeś ŻADNYCH argumentów na poparcie swojej tezy? Ty to kumasz człowieku?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes

@J-Roc: Na organizowaniu marszow A co ci przeszkadzają marsze? Chodzi o blokowanie ruchu drogowego, bo jesteś zawodowym kierowcą? Biegaczy, którzy organizują biegi uliczne "co tydzień" też tak wytykasz palcami i nie lubisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, i jeszcze to że policja opłacana z moich podatków te marsze
  • Odpowiedz
@J-Roc: Ciężkie masz życie w tym nadwiślańskim kraju... ale zawsze to życie! ( )
Jak będize jakich bieg, marsz czy inny przejazd kolarski organizowany to powinno się takich ludzi jak ty przed nimi ostrzegać, żebyście czasem na nie nie spojrzeli ()
Poza tym, ci ludzie płacą podatki i mają prawo do organizowania swoich marszy tak jak i ty
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes

Jak będize jakich bieg, marsz czy inny przejazd kolarski organizowany to powinno się takich ludzi jak ty przed nimi ostrzegać, żebyście czasem na nie nie spojrzeli ()


Ja bym po prostu tego zakazał ¯_(ツ)_/¯
Marsz raz do roku wam nie wystarczy? Musicie co tydzień ludzi #!$%@?ć? Czemu całe miasto ma być aparalizowane bo ktoś sobie biega albo jakieś dzbany sobie robią marsze? Id
  • Odpowiedz
@J-Roc: Chcesz zakazać czegoś, co nie łamie prawa? Rozumiem, chcesz zakazać czegoś, bo to ci się po prostu nie podoba. Twoje podejście to prosta droga to totalitaryzmu, zakazać wszystkiego co nie podoba się większości. Ba! To co nie podoba się rządzącym.
Marsze odbywają się w różnych miastach, więc z tym "co tydzień" to przesadzasz jak rasowy ogrodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kempes

@J-Roc: Chcesz zakazać czegoś, co nie łamie prawa? Rozumiem, chcesz zakazać czegoś, bo to ci się po prostu nie podoba.


Nie, bo to paraliżuje miasta, i marnowane są publiczne pieniądze na ochronę tych śmiesznych marszow ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jak chcą sobie maszerowac, to niech nie blokują ruchu i niech sobie zapłacą
  • Odpowiedz
@J-Roc:

Nie, bo to paraliżuje miasta, i marnowane są publiczne pieniądze na ochronę tych śmiesznych marszow


To samo z procesjami, przejazdami rowerzystów, biegami ulicznymi itd.
  • Odpowiedz
@Kempes: Czasami mam taką skrytą nadzieję, że jednak ten brodaty dziadzio w niebie istnieje i rozliczy on swoje durne owieczki z tego jadu i nienawiści. Potem trzeźwieję i przypominam sobie jaka to bujda.
  • Odpowiedz