Wpis z mikrobloga

@naziUFOcommander to jest humor dla ludzi oglądających TVN24. Pracuję u jednego z operatorów telewizji i stwierdzam, że drugich takich ziejących nienawiścią ludzi jak stali widzowie TVN nie ma. Od wejścia potrafią #!$%@?ć PiS to, PiS tamto, Kaczyński to xxxxx (tu wstaw dowolne słowo powszechnie uznawane za obraźliwe). Aż dziw bierze, że ludzi można tak zaprogramować...
@Mapril: To są jacyś ludzie z ciężką obsesją. Czasami wejdziesz w profil takiego politycznego wojownika, a tam tylko komentarze na temat polityki, głównie narzekanie na władzę, nawet pod obrazkami z polityką nic nie mającego wspólnego.

Np. masz obrazek ze śmiesznym kotkiem, a oni wyskakują z wysrywem o kocie prezesa. Ktoś wrzuca fotkę hamburgera, który zrobił, a tu obsesjonista zaczyna pisać o tym jak przez jego znienawidzoną partię OP niedługo będzie musiał
@MrFisherman koleżko, ja to raczej jestem nastawiony PiS PO jedno zło. Ale to co przytoczyłem objawia się na co dzień tylko z jednej strony. Wiem, że obie opcje siebie warte, niestety na co dzień widuję tylko jedną krzyczącą o swojej obsesji.
@Mapril @Rimfire To tylko mem, mnie po prostu bawia ironicznie takie antypisowskie albo antyPO memy wrzucane czesto na strony grazyn typu Zwolennicy PiS/Przeciwnicy PiS bo starsi ludzie maja zalosne poczucie humoru, wiec ironiczne wysmiewanie go mnie bawi. Ale moze zeby to rozumiec jako taki humor a nie jako #!$%@? po PiSie/PO czy w ogole mem polityczny to trzeba troche inaczen rozumiec kulture internetu ¯_(ツ)_/¯