Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, kupiłem PS4 i chce podłączyć konsole przez wifi. Niestety moje wifi to punkt dostępu i działa na takiej zasadzie, że po podłączeniu trzeba wejść w przeglądarkę internetową i otwiera się specjalna strona, gdzie klikam "zaloguj się do sieci". I na #ps3 wszystko działa jak należy, niestety na czworce strona nie chce się otworzyć i kicha. Z góry pisze że nie mam możliwości podpięcia się do routera.

#ps4 #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nova24: Gdyby się dało tak to chyba bym się nie pytał o nic i nie tłumaczył w jaki sposób się podpina do sieci w tym punkcie dostępu? Na ten internet niema hasła, to publiczny net. Po prostu się podpinasz, wchodzisz w przeglądarkę, klikasz na specjalnej stronie zaloguj i jesteś podłączony. Tak jak mówiłem, na czworce ta strona pojawia się. Na trójce wszystko śmiga.
  • Odpowiedz
@Dorogon: instead of EASY connection choose Custom, pick the SSID and select automatic for everything else. It will ask about the proxy server, select No, and this time it will take you to the test internet connection. It will get an IP then it will fail. At that point back out to the main menu and open the web browser and you can then complete your Web auth signon for
  • Odpowiedz
@Dorogon: Jeszcze jedna odpowiedź z supportu: got help from sony support and they helped me find a work around. Just connect to your internet through network settings and then in the settings tab click on "User's Guide" it should redirect you to your hotel page
  • Odpowiedz