Wpis z mikrobloga

@Wojtini1996: i #!$%@? już nawet wszystkie ikony o paki za 100k przepalilem, nie ma już co robić. Chyba wszystkie sbc o piłkarzy będę robił. Zmieniłem Marcelo na Sandro bo liczę, że jeszcze cr7 totsa tu wrzucę xD. Jak Ci się cruyff spisuje? Odkąd zrobiłem nazario to zmieniłem formacje na 4231 i cruyff na lewym spo już tylko do tornado mi służy xD
@bart0sz: Nie grałem nim jeszcze, bo nie miałem dostępu do gry xd Zrobiłbym tego SMSa, ale i tak nim nie zagram, bo zrobiłem Goretzke, a po drugie to nie mam już kart na przepalenie. Liczyłem, że dzisiaj dadzą jakieś normalne sbc, a oni wrzucili to z gówno wymaganiami. Jutro się nim pobawię w LW jak będę miał czas. Jestem w domu rodzinnym, gdzie mam neta 4mb transferu to nawet lapka nie
@Wojtini1996: ja goretzke zrobiłem, ale kondogbia chyba lepszy. 4 gwiazdki sztuczek, niestety kosztem 2 nogi, ale goretzke za vieire wjeżdża. Generalnie to najgorsza lw w moim życiu, nie wiem czy taki handicap czy co. W 2 lidze tym składem zremisowałem może 3 mecze, resztę wszystko wygrałem i gniotlem rywali. Tu mam 3:4 i jak w 1 przegranym meczu handicap był tak #!$%@?, że mając 26 celnych strzałów przegrałem 3:1, cruyff walil
@bart0sz: Czasami ze skryptem nie wygrasz, mecz meczowi nie jest równy i to jest chore w tej grze. Kondogbie też może zrobię po weekendzie jak będę miał czas. Z La Ligi to mam większość srebrnych i max 79 overall złotych, gdzie te 79 mają obrońcy. Xd
@Wojtini1996: ja miałem ov drużyny 82, max aspas 85 z wypożyczenia z menu gry. Ustaw sobie nazwę 1goalForWin. Co prawda tylko 1 dał mi strzelić, a z 3 pozostałymi grałem normalnie, ale jest duża szansa, że ktoś normalny się trafi. Ja to jestem za dobry, jak grałem w dr to dałem strzelić każdemu już na starcie jak grał LA liga. A sam na jakiś trajhardow trafialem. Inna sprawa, że z tych
@bart0sz: Przycisne normalną grą pewnie, lubię takie wyzwania, ale tylko jak mam czas, a teraz nie mam go za wiele. Spróbuję z nazwą coś z golem la liga to może ktoś ogarnięty się trafi ;) Na PC nie ma jak napisać do gościa ani podziękować ani go #!$%@?ć xd może to jakoś zmienią w przyszłości.
@Wojtini1996: ja generalnie też, ale chciałem pójść na łatwiznę. Wyszło tak, że dorzucając do tych plackow vvd nazario i cruyffa ogralem gościa że składem nie gorszym niż twój 4:2, a drugiego z podobnym do 3:3 dociagnalem i to bez żadnej taktyki z wyjściowym 442 xD nie dali strzelić bramy to ich musiałem upokorzyc. W tym 3:3 to gość w ostatniej akcji wyciągnął niestety xd
@momos23: jakoś po południu, ogólnie to mam zawsze w którejś zakładce wykop odpalony, na tel startowa stronka. Jakbym się do 15stej nie odezwał to pewnie zapomniałem i zawolaj, albo pw.