Wpis z mikrobloga

Cześć mirki mam pytanie do bardziej doświadoczonych ode mnie. Mianowicie wracam po długiej przerwie do Lola. Obecnie jestem w buraczanym goldzie głównie za sprawą tego, że podpasowała mi Sona i nią śmigam na supporta. Od zawsze jednak w gierkach MMO/Moba itp lubiłem grać strzelcami. W lolu też preferuje ADC, ale od kiedy wróciłem do gry to odwalam straszną kaszane jako ADC. Nie wiem, czy nie potrafię wywrzeć presji na linii, czy to kwestia ustawiania się na mapie. Wydaje mi się, że kiedyś szło mi o wiele lepiej. Nie wiem, czy grając powiedzmy Xayah/Sivir powinienem bardziej skupić się na spokojnym farmieniu, czy wywierać mocną presję na przeciwników na linii. Przez to jak mi teraz idzie jako ADC rozważam opcje zamiany tej linii na MID/SUPPORT gdyż tylko taki champion pool mam. Możecie polecić jakieś "poradniki", albo cokolwiek w tym stylu ? Czy może katować i próbować się wgrać w ADC. Czasem jak mnie wyrzuci na Mida zamiast Adc to gram na takim "luziku", combo wchodzi jak w masełko i zazwyczaj idzie mi spoko. W tym momencie jak gram Adc jestem jakiś taki pospinany.

Domyślam się, że dla części z Was ten bełkot może być niezrozumiały, ale naprawdę nie wiem jak mogę to ubrać w słowa. Ze znajomych też nikt w Lol'a nie pyka, żebym mógł się go poradzić i jakoś lepiej mu to wytłumaczyć.

Pozdrawiam !
#leagueoflegends
  • 3
@Heidi12: Proponuje pograc troche ADC, ktore dominuja linie zeby zmienic nastawienie i zyskac pewnosc siebie na tej pozycji: MF, Caitlyn. Ja zwyczajowo gralem najwiecej adc/supp, a teraz gram mid/top - wiec zmiana preferencji tez moze Ci wyjsc na dobre - w koncu wracasz po przerwie wiec masz wiele opcji.