Wpis z mikrobloga

@Dan_Glannzig nigdy nie będę w związku. Jestem aspołecznym wykopowym przegrywam piwniczakiem z wysokimi wymaganiami wobec kobiet które aktualnie nic nie oferują. Nie ma dla mnie szans nigdy nie będę w związku.
@elixa: spoko ale życie to nie gra rpg, tu nic nie dzieje się linearnie. jeżeli nie masz nic do zaoferowania płci przeciwnej ,to nie dziw się że nie masz koleżanek. Nawet możesz chamem, głupkiem, gościem który zna życiorys Adofla Hitlera, ale broń boże nie bądź nudny. Bycie nudnym, to największy dealbraker w relacjach z kobietami.
@elixa: w towarzystwie tak, bo typowe dynamiczniaki przekrzykują się w swoich gówno wartach wypocinach, ale kończą ostatni. Jeśli wiesz coś lepiej, albo więcej na jakiś temat, to wbijaj szpilę. #!$%@?ć głupoty to jest sztuka, ale niektórzy tylko to potrafią.
@Dan_Glannzig chciałbym, ale mam lęk społeczny. W szkole nieraz wiedziałem coś, czego inni nie wiedzieli, dosłownie wiele razy tak było. I za każdym razem bałem się wysunąć. Dla mnie to było wystawienie się na zagrożenie. Dobrze mi się żyje samemu i w pracy też spoko, ale jestem typem samotnika.
@Dan_Glannzig podświadomie jest mi z tym źle. Mimo że jestem samotnikiem to marzy mi się prawdziwie romantyczna miłość. Może to głupie, ale ja chciałbym się w kimś zakochać po same uszy i żyć jak w bajce. I nie mówię tu o pieniądzach czy luksusowych meblościankach. Po prostu. Żyć. Jak w kurrwa bajce
@elixa: normalna sprawa sam wiele osób postrzega siebie jako niezależnych. no i wbrew pozorom nie każda ładna i ciekawa osoba, chce żyć mediami społecznościowymi. Głowa do góry i poza tym #!$%@? mnie już tym offtopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)