Wpis z mikrobloga

Drodzy!

Co prawda dopiero co wczoraj/dziś była przejażdżka po Śląsku w ramach #silesianightdrive, ale należy kuć żelazo póki gorące i skoro wspomniałem, że czas aby mirkowy #nightdrive miał też #krakow, to robię rozeznanie czy byliby chętni na takowy:
wstępnie proponowany termin to środa 14.08, g. 22 (czwartek większość osób ma wolny).

Proponowana trasa - start spod IKEA -> Błonia -> Kopiec Kościuszki -> Tauron Arena -> Most Macharskiego (S7) -> Wieża Telewizyjna -> finish w McDolan Mogilany. MAPKA GOOGLE

#krakownightdrive #krakowpiwo #samochody #motoryzacja #katowice #olkusz #wieliczka #tarnow #skawina
krzesimir - Drodzy!

Co prawda dopiero co wczoraj/dziś była przejażdżka po Śląsku w...

źródło: comment_SXB8kmvohRDq7hbbPT5RDB0hNSVRVZAJ.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • 2
@m4kb0l Jako że jest to pierwszy nightdrive jaki chcę zorganizować to jako propozycje podałem trasy i miejsca sprawdzone przeze mnie na taką okazję. Osobiście preferuję na nocną jazdę dobrą infrastrukturę drogową z ciekawymi obiektami po drodze. W kolejnych edycjach ja czy kto inny może się pokusić o #countrysideride ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzesimir: czemu nie, o ile nie będziecie zapieprzać jak poryci tylko na lajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m4kb0l: przecież właśnie cała idea night drive jest żeby móc sobie po mieście bez korków pojeździć, jaka przyjemność jeździć gdzieś po ciemnych nieoświetlonych wiochach xD
  • Odpowiedz
@DerMirker: Ok, postaram się w razie czego odnotowywać do listy i wołać na przyszłość. BTW. termin środowy jeszcze nie jest pewny, a nawet rzekłbym niepewny. Kilkoro znajomych mirków nightdrivewowiczów rozmawiało ze mną o innym, jeszcze będę dawał znać.

@noriad: W sumie czemu nie, ale dlaczego akurat tamtędy? Co tam takiego masz w Lusinie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TheRans: Spoko, zaproponowana trasa nie wiedzie przez żadne
  • Odpowiedz
@noriad: Rozumiem, ale dalej to dyskusyjne. Wg mnie Zakopianka =/= #!$%@?, gdyż albowiem światła, a trasa przez Dupniki Górne wąska, kręta i nieoświetlona. Wrócimy do tego bliżej terminu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzesimir mi generalnie klimat nigdtdrive kojarzy się bardziej z powolnym turlaniem przez nocne miasto, ew. Jakieś obwodnice, coś gdzieś w tym klimacie :P

Ale może za dużo initial D oglądałem XD
  • Odpowiedz