Wpis z mikrobloga

@tommy777: Tak, bo w życiu jest wyłącznie do wyboru Netflix lub zmienianie pieluch. Ja pół świata zwiedziłam, mieszkałam w Azji, skończyłam dobre studia i mam fajną pracę, nigdy w życiu bym tego nie zamieniła na smarka.
  • Odpowiedz
@Queltas jak będą mieli odchowane? Xd 5 latka trudniej uchowac i trzeba pilnować bardziej niż niemowlaka, który sobie leży gdzie go polozysz xd właściwie przez 12 lat dziecko jest uwiązane do rodzica, potem zaczyna żyć własnym. A ty w późniejszym wieku też nie chcesz już szaleć i sie upijac co weekend czy jeździć gdzieś spontanicznie. Właściwie więc perfekcyjnie mieć dziecko jak jesteś starszy, niż marnować młodość.
  • Odpowiedz
@Emilka20: Czuję się szczęśliwy, bo nie muszę wstawać rano i jeśli to robię, to dlatego, że już się wyspałem.

Czuję się również szczęśliwy o każdej porze nocy, bo nie wyrywa mnie ze snu płacz dzieciaka. Wiesz, że jestem niemal zawsze szczęśliwy właśnie dlatego, że nie mam dzieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal nie wiem co chcesz mi przekazać, bo póki co wymieniasz same oczywistości, ale niestety
  • Odpowiedz
@Emilka20: Zasugerowałem, że ludzie bezdzietni mogą czuć się doskonale przez całą dobę, a ludzie z małymi dziećmi są wyrywani ze snu i wtedy nie mogą czuć się doskonale.

Po prostu stwierdziłem fakt. Mam rodzinę oraz znajomych z małymi dziećmi (niektóre już dorosły) i miałem bardzo dużo okazji do zdobycia jakiegoś doświadczenia. Obecnie jestem czterdziestolatkiem, więc tego doświadczenia zebrałem sporo.

Nie rozumiem po co, w jakim celu chcesz mi przekazać, że mimo chwil, kiedy człowiek nie czuje się doskonale, warto mieć dziecko, bo to
  • Odpowiedz
napisałeś „taa pewnie czuja się doskonale” więc w to powątpiewasz a ja odpowiedziałam Ci na to, ze faktycznie mogą czuć się doskonale pomimo trudności :)


@Emilka20: Słucham?! Odniosłaś się tylko do początku mojej wypowiedzi, a kontekst pominęłaś?! Własnie dlatego piszesz nie na temat.

Niesamowite, że ktoś tak robi. Kurła, dziewczyno... Tak się nie da czytać ze zrozumieniem.

Poza tym jeśli chcesz zacytować czyjeś słowa, to cytuj te słowa tak,
StaryWedrowiec - > napisałeś „taa pewnie czuja się doskonale” więc w to powątpiewasz ...

źródło: comment_h0yH1ea5W4klj2vZl7T4htiYcdnka088.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
odpowiedziałam Ci na to, ze faktycznie mogą czuć się doskonale pomimo trudności :)


@Emilka20: Zasugerowałem, że nie mogą czuć się doskonale o czwartej nad ranem, wyrwani ze snu... Na końcu postawiłem mordkę lenny face. Jej wyraz ma ułatwić prawidłowy odczyt.

Nie jestem w stanie pojąć, tak prostą i czytelną wypowiedź można zrozumieć na opak.
  • Odpowiedz
odpowiedziałam Ci na to, ze faktycznie mogą czuć się doskonale pomimo trudności :)


@Emilka20: Zasugerowałem, że nie mogą czuć się doskonale o czwartej nad ranem, wyrwani ze snu... Na końcu postawiłem mordkę lenny face. Jej wyraz ma ułatwić prawidłowy odczyt.

Nie jestem w stanie pojąć, tak prostą i czytelną wypowiedź można zrozumieć na opak.

@StaryWedrowiec: No i wystarczyło to napisać, teraz rozumiem co miales na mysli :P
  • Odpowiedz
O matko. No i trafiłam na najgorszy typ człowieka, zmień nick na „człowiek spina”.


Zbyt pochopnie oceniasz innych. Ja się nie spinam, skąd ci to do głowy przyszło. Sprzątam, gotuję obiad, czytam ciekawostki i prowadzę z tobą swobodną dyskusję, bo uważam, że nie rozumiesz tego, do czego się odniosłaś.

Chyba napisałam, ze mogą czuć się doskonale POMIMO TRUDNOŚCI - wiec chyba czytam, ze zrozumieniem skoro uwzględniłem te trudności.


@Emilka20: Nie.
  • Odpowiedz