Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0czykobry: myślałem, że się chociaż zatrzaskują. Ja bym w takim razie zdjął boczek, poruszał mechanizmem i psiknal wd40, może się odblokuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0czykobry: jak nic nie poradzisz to użyj starego patentu tirowców. Weź pas transportowy albo inny sznurek jak nie masz. Przewlecz przez uchwyty w drzwiach (te gdzie ręce trzymasz ) i naciagnij to :)

I do domu dojedziesz. Gorzej jak to przednie drzwi, ale jakoś sobie poradzisz
  • Odpowiedz
@Merkowsky: @darek-jg: @TwojStaryToKorniszon: @BajerOp: @toldiminimal: @Lorenzo_von_Matterhorn: @Kombinat: @aksal89:
Sytuacja się już znacznie wyklarowała. Znalazłem serwis skody, jadąc do niego cały czas otwieraly mi się drzwi więc #!$%@? lvl 1000, dojechalem do serwisu i przejechałem bramę wjazdową. Wczesiej gdy zdejmowalem tapicerkę lewe lusterko podniosło się na samą górę. Także gdy przejechałem bramę wjazdowa i nie zobaczyłem pojazdu
  • Odpowiedz
@0czykobry mechanicy( ͡° ʖ̯ ͡°)preferują tylko roboty typu-wymiana oleju, klockòw, rozrządòw. Jak trzeba coś zdiagnozować i pomyśleć to ich to przeraża, albo mają to w dupie. Mi dziś gość powiedział(turbo mi nie dmucha) najlepiej to zostawić auto i oni zrobią diagnozę a potem ew będą naprawiać...czyli np jakiś wąż zasysa lewe powietrze lub nie jest na swoim miejscu, a oni zadzwonią za 3
  • Odpowiedz